(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Ari Judit Dátum: 2015-05-22 18:26:49
Szia Marcsi! A Myrtos beach és a zakynthos-is hajóút milyen napokon lesznek? :)
Jenei Szilvia Dátum: 2015-05-22 11:04:48
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-05-21 21:10:15
Nekem adnak majd kocsikat smile No panic smile
Gusztinak igaza van, most írták vissza, hogy az adott időszakra már nincs kocsijuk :( Jó lenne majd ha tudnál segíteni ez ügyben. Előre is köszönöm! Addig is kellemes heteket! :)Szilvi
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-21 21:13:31
Orsi írta ekkor: 2015-05-21 18:53:07
Kedves Marcsi merre jársz, milyen az idő Kefalónián? Holnap indulnak az első fecskék, mindenkinek nagyon jó utat, és kellemes nyaralást kívánok!
Kedves Titusz! Kellemes jó idő van,napközben is és este is egy hosszú ujjú póló elég,bár ma nem sokat sütött a nap de a holnaptól melegedést és jó időt ígértek a jósok smile Jó utat az érkezőknek,mindenkit szeretettel várok majd! smile üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-21 21:10:15
Guszti írta ekkor: 2015-05-20 13:11:44
Pefanis éppen ma jelezte vissza, hogy júniusra már minden autójuk foglalt. Reméljük Marcsi azért valahogy meg tudja oldani majd a dolgot, mert ő arról híres... smile
Nekem adnak majd kocsikat smile No panic smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-21 21:08:54
Jenei Szilvia írta ekkor: 2015-05-19 12:27:30
Kedves Marcsi! Még az is nagy segítség lenne, ha megtudnád mondani, hogy a szigettúra és a Fiskardo fakultatív programok milyen napokra esnek? júni 27-júli 4 turnusban. Nagyon köszönöm a válaszodat!
A Szigettúra hétfőn,a Fiscardó csütörtökön lesz majd. Minden jót addig is! üdv Marcsi