Kedves Marcsi merre jársz, milyen az idő Kefalónián? Holnap indulnak az első fecskék, mindenkinek nagyon jó utat, és kellemes nyaralást kívánok!
Kedves Titusz!
Kellemes jó idő van,napközben is és este is egy hosszú ujjú póló elég,bár ma nem sokat sütött a nap de a holnaptól melegedést és jó időt ígértek a jósok

Jó utat az érkezőknek,mindenkit szeretettel várok majd!

üdv
Marcsi