Kedves Marcsi!Egyenileg utazunk,mi ugy terveztuk hogy Lefkadarol kompoznank de a katalogusban ti azt ajanljatok,hogy Astakosbol menjunk at a szigetre.Miert jobb ez az utvonal??Vagy talan a mienk is jo?Koszi elore a valaszt.Udv
Kedves Ágnes!
Kilométereket spórolsz meg,hamarabb átjutsz a szigetre Vassiliki-Fiscardo kopal,de az utat Assos fölött még nem csináták meg ,így csak egy kanyargós ,szerpentines kerülő úton tudtok rátérni a régi útra és onnan végig kocsizni a szigetünk dél-keleti részére Skalába.
Ha ez nem aggaszt ,akkor gyertek Lefkada felől,de jöhettek Astakos felől is,vagy Kylliini felől.
A döntés a ti kezetekben van.
A menetrendeket a www.gtp.gr-en időben majd ellenőrizzétek kérlek.
üdv
Marcsi