Plusz most gondolom millió dolgod van most kezdődik a szezon ilyenkor biztosan sok teendő akad, mégis van időd a leendő utasokra. Én is érdeklődtem már többször és mindig gyorsan kaptam választ. Azt szeretném még megkérdezni, hogy az interneten találtam olcsóbb biztosítást ,mint az Atlasz, amit találtam Aegon és elég jó feltételekkel. Kérdezném ,hogy azt is elfogadják e azért mert nem az Atlasz?, plusz kiváltanám az ingyenes Úniós egészségügyi kártyát is. Köszönöm
Kedves Tímea!
Lehet hogy olcsóbb de kicsit körülményesebbek.Elfogadja a dokink,de a legjobb és mindenre kiterjedőbb a QBE...
A döntés a te kezedben áll. Az Uniós kártya is jó,viszont ez csak kórházi ellátásra jogosít ami tőlünk 45kmre van a fővárosban.
üdv
Marcsi