(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

FodorCintia Dátum: 2015-05-17 20:33:01
Kedves Marcsi! Május 30-án érkezünk Skalara a Hermes apartmanba a fsz. 1-es szobába. Mennyire zajos az apartman/ a környék? Olyan kérdésem lenne még, hogy amikor átkompolunk a szigetre, ott melyik településre érkezünk Porosra vagy Samira? Olvastam olyat, ha nincs elegendő utas akkor Kefalóniáról vagy Zakynthosról kell átkomolni az utasoknak..... Illetve, tudnál nekem ajánlani egy olyan helyet ahol majd élőben lehet nézni a Bajnokok Ligája döntőt? :) Előre is köszönöm a válaszod! Üdvözlettel: Cintia
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-14 10:37:05
Hevesi Tímea írta ekkor: 2015-05-11 12:13:00
Plusz most gondolom millió dolgod van most kezdődik a szezon ilyenkor biztosan sok teendő akad, mégis van időd a leendő utasokra. Én is érdeklődtem már többször és mindig gyorsan kaptam választ. Azt szeretném még megkérdezni, hogy az interneten találtam olcsóbb biztosítást ,mint az Atlasz, amit találtam Aegon és elég jó feltételekkel. Kérdezném ,hogy azt is elfogadják e azért mert nem az Atlasz?, plusz kiváltanám az ingyenes Úniós egészségügyi kártyát is. Köszönöm
Kedves Tímea! Lehet hogy olcsóbb de kicsit körülményesebbek.Elfogadja a dokink,de a legjobb és mindenre kiterjedőbb a QBE... A döntés a te kezedben áll. Az Uniós kártya is jó,viszont ez csak kórházi ellátásra jogosít ami tőlünk 45kmre van a fővárosban. üdv Marcsi
Hevesi Tímea Dátum: 2015-05-11 12:13:00
Plusz most gondolom millió dolgod van most kezdődik a szezon ilyenkor biztosan sok teendő akad, mégis van időd a leendő utasokra. Én is érdeklődtem már többször és mindig gyorsan kaptam választ. Azt szeretném még megkérdezni, hogy az interneten találtam olcsóbb biztosítást ,mint az Atlasz, amit találtam Aegon és elég jó feltételekkel. Kérdezném ,hogy azt is elfogadják e azért mert nem az Atlasz?, plusz kiváltanám az ingyenes Úniós egészségügyi kártyát is. Köszönöm
Hevesi Tímea Dátum: 2015-05-11 12:03:49
Szia Marcsi! Milyen segítőkész kész vagy ,ha jól emlékszem most értél ki Görögországba, ha jól vagyok informálva egy másik fórum oldalról. Máris a vendégek rendelkezésére állsz itt a fórumon, pedig nagyon még ki sem pihented a hosszú utat.Köszönjük szépen szép napot! Hamarosan találkozunk júniusba. Üdvözlet Timi
Veronika Dátum: 2015-05-10 10:45:11
Kedves Marcsi és Sándor! nagyon köszönöm az összes infót, amint foglaltunk jelentkezni fogok! smile