(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-05-10 08:48:29
Kedves Veronika! A www.gtp.gr-en meg tudja nézni majd az ön számára megfelelő kompot,a megfelelő időre.. Biztos vagyok benne hogy én Kefalonián és Vivien kolléganőm majd Zakynthoson, mindenben a segítségére leszünk. Szeretettel várom majd Kefalonián,nem kell aggódni minden rendben lesz. Jó utat majd! üdv Marcsi smile
Magda Sándor Dátum: 2015-05-09 22:13:26
Veronika írta ekkor: 2015-05-09 21:08:43
Szia Sándor! Köszönöm az infót, igen, közben én is rátaláltam erre a kompra, ami Pessadából indul. Nekem is egyszerűbbnek tűnik így, Zakinthoson pedig taxival, vagy busszal megoldanánk a közlekedést. Mi szeptemberben szeretnénk menni, igaz már nem sok hely van, szóval napokon belül dönteni kell, hogy a két szállást össze tudjuk hangolni. Azért izgalmas ez így, valahogy meg kell oldani a Pessadába való átjutást, aztán a Zakinthosi utazást is, de biztos megoldható, azt lenne jó tudni, hogy ez mennyi plusz költséggel jár (taxi ára, komp díj). A Kylini-be visszakompolást azért nem is értem, mert általában a szigetekre tartó buszok a reggeli kompot igyekeznek elérni, de ha Kefalóniából is reggel indulunk vissza Kylinibe, mire a kikötőbe érünk, addigra a busz már réges-régen a Zakinthosi kompon van, legalábbis sztem. Valamint az a busz tele van, hová ülnénk? A lényeg, hogy még alszunk rá egyet- kettőt, aztán meglátjuk, jó lenne egy ilyen kombinált nyaralás, mert tavaly Pargáról voltunk Fiscardóban, nagyon szép volt, klassz lenne felfedezni a szigetet. De két hétig nem szeretnénk egy helyen lenni.... smile Ha mégsem így utazunk, azért szívesen olvasnám a beszámolódat, hogy Nektek hogy sikerült az út! Jó nyaralást, még lehet lesz kérdésem, amennyiben mi is úgy döntünk, hogy mind a két szigetet bebarangoljuk. smile
Veronika,a Pesada-Zakinthos kompdíj 8 eur/fő. Pesadába eljutni taxival,Skalából sem lehet nagy összeg,de erről majd tájékoztatlak,és minden egyébről is ha visszajövünk. Mi is voltunk két éve egy hasonló kéthetes variáción, első hét Parga,második hét Lefkada nagyon jó volt és egyszerüen meg lehetett oldani,ott még kompolni sem kellett.
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-09 21:56:25
Veronika írta ekkor: 2015-05-09 21:08:43
Szia Sándor! Köszönöm az infót, igen, közben én is rátaláltam erre a kompra, ami Pessadából indul. Nekem is egyszerűbbnek tűnik így, Zakinthoson pedig taxival, vagy busszal megoldanánk a közlekedést. Mi szeptemberben szeretnénk menni, igaz már nem sok hely van, szóval napokon belül dönteni kell, hogy a két szállást össze tudjuk hangolni. Azért izgalmas ez így, valahogy meg kell oldani a Pessadába való átjutást, aztán a Zakinthosi utazást is, de biztos megoldható, azt lenne jó tudni, hogy ez mennyi plusz költséggel jár (taxi ára, komp díj). A Kylini-be visszakompolást azért nem is értem, mert általában a szigetekre tartó buszok a reggeli kompot igyekeznek elérni, de ha Kefalóniából is reggel indulunk vissza Kylinibe, mire a kikötőbe érünk, addigra a busz már réges-régen a Zakinthosi kompon van, legalábbis sztem. Valamint az a busz tele van, hová ülnénk? A lényeg, hogy még alszunk rá egyet- kettőt, aztán meglátjuk, jó lenne egy ilyen kombinált nyaralás, mert tavaly Pargáról voltunk Fiscardóban, nagyon szép volt, klassz lenne felfedezni a szigetet. De két hétig nem szeretnénk egy helyen lenni.... smile Ha mégsem így utazunk, azért szívesen olvasnám a beszámolódat, hogy Nektek hogy sikerült az út! Jó nyaralást, még lehet lesz kérdésem, amennyiben mi is úgy döntünk, hogy mind a két szigetet bebarangoljuk. smile
Kedves Veronika! Nem írtam le minden lehetséges varjációt mivel még nem döntöttek hogy mikor :elő,utó,vagy főszezonban szeretnének erre a két hetes ,két szigetes nyaralásra jönniük. Változó időpontban jönnek a kompok és mennek a szigetekre a Kyllini kikötőből.Én elmondom a véleményemet de a döntés az önök kezében van természetesen! Javaslatom:Zakynthoson kezdeni az elő hetet majd szombaton a korai kompal Kylliniig utazni egyénileg majd ott a második hétre ,az uj érkező buszosainkkal át lehet hajózni Kefaloniára a szállásig,ott pedig már vezetem be önöket a szobájukba. A buszból a mi utasaink is kiszálnak de azt a 12 km-t ami a kikötőtől a Skala településig tart...szerintem bármelyik ülésen ülve is elfoglalhatják. Minden jót addig is! Üdv Marcsi
Veronika Dátum: 2015-05-09 21:08:43
Magda Sándor írta ekkor: 2015-05-09 17:34:38
Szia Veronika! Őszintén szólva nem értem Marcsi válaszát a kérdésedre,mi ugyanis junius 12-től utazunk két hétre,olyan formán hogy az első hét Kefalonia,Juni 20-tól pedig a második hét Zakynthos. És mi már beszéltünk erről a fórumon ha visszaolvasol nem is sok oldalt. Én utánanéztem és Pessadából ,ami Skalától 20 km-re van ,onnan indul komp minden nap reggel 8-kor és este 6-kor Zakinthosra,Agios-Nikolaosba. Mi ezzel utazunk át Zakinthosra,és ezt már megbeszéltük Marcsival is . Ezért nem értem hogy nektek miért javasolja a visszakompolást killinibe??? Ez a kompjárat biztos, mert utána olvastam,és egyszerübb is.
Szia Sándor! Köszönöm az infót, igen, közben én is rátaláltam erre a kompra, ami Pessadából indul. Nekem is egyszerűbbnek tűnik így, Zakinthoson pedig taxival, vagy busszal megoldanánk a közlekedést. Mi szeptemberben szeretnénk menni, igaz már nem sok hely van, szóval napokon belül dönteni kell, hogy a két szállást össze tudjuk hangolni. Azért izgalmas ez így, valahogy meg kell oldani a Pessadába való átjutást, aztán a Zakinthosi utazást is, de biztos megoldható, azt lenne jó tudni, hogy ez mennyi plusz költséggel jár (taxi ára, komp díj). A Kylini-be visszakompolást azért nem is értem, mert általában a szigetekre tartó buszok a reggeli kompot igyekeznek elérni, de ha Kefalóniából is reggel indulunk vissza Kylinibe, mire a kikötőbe érünk, addigra a busz már réges-régen a Zakinthosi kompon van, legalábbis sztem. Valamint az a busz tele van, hová ülnénk? A lényeg, hogy még alszunk rá egyet- kettőt, aztán meglátjuk, jó lenne egy ilyen kombinált nyaralás, mert tavaly Pargáról voltunk Fiscardóban, nagyon szép volt, klassz lenne felfedezni a szigetet. De két hétig nem szeretnénk egy helyen lenni.... smile Ha mégsem így utazunk, azért szívesen olvasnám a beszámolódat, hogy Nektek hogy sikerült az út! Jó nyaralást, még lehet lesz kérdésem, amennyiben mi is úgy döntünk, hogy mind a két szigetet bebarangoljuk. smile
Magda Sándor Dátum: 2015-05-09 17:34:38
Szia Veronika! Őszintén szólva nem értem Marcsi válaszát a kérdésedre,mi ugyanis junius 12-től utazunk két hétre,olyan formán hogy az első hét Kefalonia,Juni 20-tól pedig a második hét Zakynthos. És mi már beszéltünk erről a fórumon ha visszaolvasol nem is sok oldalt. Én utánanéztem és Pessadából ,ami Skalától 20 km-re van ,onnan indul komp minden nap reggel 8-kor és este 6-kor Zakinthosra,Agios-Nikolaosba. Mi ezzel utazunk át Zakinthosra,és ezt már megbeszéltük Marcsival is . Ezért nem értem hogy nektek miért javasolja a visszakompolást killinibe??? Ez a kompjárat biztos, mert utána olvastam,és egyszerübb is.