(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2015-05-09 14:09:01
Kedves Marcsi, köszönöm a választ. Az jutott eszembe, hogy Kefaloniáról vissza Kylini-be van-e olyan időpontban komp, amivel elérjük a Zakinthosra tartó buszt, vagy megvár minket? Vagy hogyan szokott ez lenni? Közvetlen komp nincs a két sziget között?... lehet az egyszerűbb lenne.... Aki utazott már így, legyen szíves írja le a tapasztalatait, köszönöm! smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-09 11:08:12
Veronika írta ekkor: 2015-05-08 21:34:27
Kedves Marcsi! Ketten a Párommal azon gondolkodunk, hogy két hétre utaznánk idén nyaralni, abból egy hetet Kefalonián, a másik egy hetet Zakinthoson töltenénk, vagy fordítva. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: ha busszal utazunk, akkor gondolom az egyik hetet a buszos úttal, a másikat az egyénivel kell számolnunk? A két sziget közötti utazást teljesen egyénileg kellene megoldanunk, vagy számíthatunk a Te, illetve az iroda segítségére? Egyáltalán lehetséges-e így átutazni az egyik helyről a másikra? És ez nagyjából mennyi plusz költséggel járna? Egyelőre csak elméletben érdeklődöm és elnézést, ha volt már ilyen kérdés, most nem volt időm visszaolvasni a fórumot. smile Válaszodat nagyon szépen köszönöm! üdv: Veronika smile
Kedves Veronika! Többen választják ezt a megoldást hogy első hetet egyik,majd a másik héten a másik szigetet járják be.Az átjutás kompal ujra Kyllini felé majd ott lehet csatlakozni a buszunkhoz. üdv Marcsi
Veronika Dátum: 2015-05-08 21:34:27
Kedves Marcsi! Ketten a Párommal azon gondolkodunk, hogy két hétre utaznánk idén nyaralni, abból egy hetet Kefalonián, a másik egy hetet Zakinthoson töltenénk, vagy fordítva. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: ha busszal utazunk, akkor gondolom az egyik hetet a buszos úttal, a másikat az egyénivel kell számolnunk? A két sziget közötti utazást teljesen egyénileg kellene megoldanunk, vagy számíthatunk a Te, illetve az iroda segítségére? Egyáltalán lehetséges-e így átutazni az egyik helyről a másikra? És ez nagyjából mennyi plusz költséggel járna? Egyelőre csak elméletben érdeklődöm és elnézést, ha volt már ilyen kérdés, most nem volt időm visszaolvasni a fórumot. smile Válaszodat nagyon szépen köszönöm! üdv: Veronika smile
Magda Sándor Dátum: 2015-05-08 20:20:40
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-05-08 18:33:52
Szia Nikolett! Névvel ellátva elfér a csomagtérben is csak csomagold össze jól! üdv Marcsi
Napernyő kitárgyalva..... smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-05-08 18:33:52
Nikolett írta ekkor: 2015-05-07 17:28:49
Csak hogy legyen kérdés :) Tervezünk vinni napernyőt, hogy ne kelljen ott bérelni. Mivel 1 méter hosszú, a bőröndbe nem fér bele, a buszra felvihetjük? Vagy a lábunk alá tesszük, vagy fentre csomagtartóba.
Szia Nikolett! Névvel ellátva elfér a csomagtérben is csak csomagold össze jól! üdv Marcsi