Kedves Marcsi! Ketten a Párommal azon gondolkodunk, hogy két hétre utaznánk idén nyaralni, abból egy hetet Kefalonián, a másik egy hetet Zakinthoson töltenénk, vagy fordítva. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: ha busszal utazunk, akkor gondolom az egyik hetet a buszos úttal, a másikat az egyénivel kell számolnunk? A két sziget közötti utazást teljesen egyénileg kellene megoldanunk, vagy számíthatunk a Te, illetve az iroda segítségére? Egyáltalán lehetséges-e így átutazni az egyik helyről a másikra? És ez nagyjából mennyi plusz költséggel járna? Egyelőre csak elméletben érdeklődöm és elnézést, ha volt már ilyen kérdés, most nem volt időm visszaolvasni a fórumot.

Válaszodat nagyon szépen köszönöm! üdv: Veronika