(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Nikolett Dátum: 2015-05-08 14:52:28
Magda Sándor írta ekkor: 2015-05-07 19:53:03
Szia Nikolett! Nem kell bérelni, 7 euróért kapsz és vagy hazahozod,vagy jót teszel valakivel és otthagyod neki.
Igazából most vettük itthon a napernyőt, még 1-et nem vennénk kint is.
Nikolett Dátum: 2015-05-08 14:50:30
Kovács Sándor írta ekkor: 2015-05-07 19:11:10
A busz csomagterébe nem jó betenni a többi csomag mellé? smile
Én úgy értelmeztem, hogy a csomagtérbe csak a bőrönd mehet. De ha le lehet rakni a csomagtérbe, akkor nincs gond.
Magda Sándor Dátum: 2015-05-07 19:53:03
Nikolett írta ekkor: 2015-05-07 17:28:49
Csak hogy legyen kérdés :) Tervezünk vinni napernyőt, hogy ne kelljen ott bérelni. Mivel 1 méter hosszú, a bőröndbe nem fér bele, a buszra felvihetjük? Vagy a lábunk alá tesszük, vagy fentre csomagtartóba.
Szia Nikolett! Nem kell bérelni, 7 euróért kapsz és vagy hazahozod,vagy jót teszel valakivel és otthagyod neki.
Kovács Sándor Dátum: 2015-05-07 19:11:10
Nikolett írta ekkor: 2015-05-07 17:28:49
Csak hogy legyen kérdés :) Tervezünk vinni napernyőt, hogy ne kelljen ott bérelni. Mivel 1 méter hosszú, a bőröndbe nem fér bele, a buszra felvihetjük? Vagy a lábunk alá tesszük, vagy fentre csomagtartóba.
A busz csomagterébe nem jó betenni a többi csomag mellé? smile
Nikolett Dátum: 2015-05-07 17:28:49
Csak hogy legyen kérdés :) Tervezünk vinni napernyőt, hogy ne kelljen ott bérelni. Mivel 1 méter hosszú, a bőröndbe nem fér bele, a buszra felvihetjük? Vagy a lábunk alá tesszük, vagy fentre csomagtartóba.