Csak hogy legyen kérdés :)
Tervezünk vinni napernyőt, hogy ne kelljen ott bérelni. Mivel 1 méter hosszú, a bőröndbe nem fér bele, a buszra felvihetjük? Vagy a lábunk alá tesszük, vagy fentre csomagtartóba.
Szia Nikolett! Nem kell bérelni, 7 euróért kapsz és vagy hazahozod,vagy jót teszel valakivel és otthagyod neki.