(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kotnyekné P. Hajnalka Dátum: 2015-03-30 18:30:34
Szia! Érdeklődi szeretnék, hogy szeptember 5.-től -19-ig mennénk a Renieri apartmanba, milyen időjárás szokott ebben az időpontban lenni? Renieri fsz. 24 szobát foglaltuk le, állítólag felújított, tudsz valamit bővebben írni róla? Köszönöm; Üdv; Hajni
Grand Marcsi Dátum: 2015-03-29 18:58:07
Sipka Gabriella írta ekkor: 2015-03-29 18:14:37
Szia Marcsi! Segitségedet szeretném kérni. Május végén utazunk Kefaloniára, januárban már lefoglaltuk és ki is fizettük az utat. Rá pár hétre meg is érkezett az utazási szerződés amit kitöltve visszaküldtünk. Az lenne a kérdésem, hogy kapunk-e még valami voucher félét amivel majd fel tudunk szállni a buszra, vagy hogyan fog ez működni? A másik pedig, az helyszinen befizethető vacsival kapcsolatban. Mit tartalmaz? Egy adott étel mindig vagy azért van választási lehetőség? Előre is köszi a válaszokat! Üdv: Gabi
Szia Gabi! A buszra fölszállva,a nevetek már ott lesz az utaslistán,ülésrenden de vidd magaddal a szerződést is . A vacsorára otthon is befizethetsz és ha nem vagy biztos a dolgodban akkor majd a helyszínen is kint Skalán nálam is. Külön étlapról lehet minden este választani,salátát főételt és desszertet.Változatos és bőséges a tradicionális tavernában a vacsora amit a vendégeink és utasaink kapnak,még eddig mindenki meg volt elégedve mindennel...ez az oka annak hogy az idén 6.-éve náluk vacsoráznak a kedves vendégeink. Üdv Marcsi smile
Sipka Gabriella Dátum: 2015-03-29 18:48:06
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-03-26 20:03:07
Szia Ildikó! A központi számunkon érdeklődhetsz nyugodtan az irodánktól. Szeretettel várlak majd benneteket smile Puszi Marcsi smile
Szia Ildiko! Mi kb 3 hét múlva kaptuk meg a papirokat! :) üdv: Gabi
Sipka Gabriella Dátum: 2015-03-29 18:14:37
Szia Marcsi! Segitségedet szeretném kérni. Május végén utazunk Kefaloniára, januárban már lefoglaltuk és ki is fizettük az utat. Rá pár hétre meg is érkezett az utazási szerződés amit kitöltve visszaküldtünk. Az lenne a kérdésem, hogy kapunk-e még valami voucher félét amivel majd fel tudunk szállni a buszra, vagy hogyan fog ez működni? A másik pedig, az helyszinen befizethető vacsival kapcsolatban. Mit tartalmaz? Egy adott étel mindig vagy azért van választási lehetőség? Előre is köszi a válaszokat! Üdv: Gabi
Grand Marcsi Dátum: 2015-03-26 20:03:07
Felföldi Ildikó írta ekkor: 2015-03-26 18:33:55
Szia Marcsi! A egy nappal ezelőtt sikerült on-line lefoglalni az utat hozzád szeptember 12-re! Olyan kérdéssel fordulok hozzád, hogy körülbelül mennyi idő múlva fogják küldeni kollégáid az okmányokat? Előre is köszönöm! Ildikó smile
Szia Ildikó! A központi számunkon érdeklődhetsz nyugodtan az irodánktól. Szeretettel várlak majd benneteket smile Puszi Marcsi smile