Sziasztok!
Egyénileg szeretnénk autóval menni Kusadasira, 2 felnőtt, egy 7 éves gyerek. Járt már valaki autóval Törökországban? Szívesen olvasnék erről tapasztalatokat, érdemes-e elindulni, milyen az út, BIZTONSÁGOS-e, mennyi ideig tart? Ezt a távolságot már többször megtettük, jártunk Zakynthoson, Tossa de Marban is, km nem akadály, de itt az útviszonykkal nem vagyok tisztában.
Előre is köszönöm a válaszokat, András
Szia,
Tavaly és tavalyelőtt is Törökországban nyaraltunk. Autóval mentünk. ( Mindig, mindenhova autóval megyünk. Még a szigetekre is ) Három különböző utat tudok javasolni, attól függően, hogy merre laksz és melyik határon akarsz átmenni. Csak az a kérdés, hogy "ezerrel" akarsz odaérni, vagy szép kényelmesen, élvezve az utazás minden egyes percét.
Sanyi