Kedves Fórumozók Valaki meg tudja-e mondani,hogy Kusadasin szeptember utolsó hetében igazi nyári idő van,vagy nyárvégére utaló az idő,amilyen a Balatonnál szokott lenni ausztus utolsó napjaiban?Tökéletes strandidő,vagy inkább napozásra,kirándulásra alkalmas?
Kedves Béla!
Szeptember végén jó idő van Kusadasiban, lehet fürdeni, napozni, kirándulni. Üdv. Bori