(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

kálmán attila Dátum: 2013-04-18 09:46:00
Kedves Grandtours! Érdeklődnék,hogy Kusadasiban csak a YONCA Aparthotelbe szerveznek 2013-ban utakat?Csak azért kérdezem,mert több fórumozónál olvasom,hogy említik a ASENA hotelt is. Köszönöm.Attila Miskolcról
Domonkos Diána Dátum: 2013-04-17 15:30:17
Kedves Grand Tours! Kedves Fórumozók! Kedves Bori!!! :-) Idén már 7. alkalommal utazok veletek. Most május 17-én ismét Törökbe, Piroskámmal /akit az előző év májusában ismertem meg az első Török utazáson a buszon/. Hihetetlenül hangozhat, de jó egyedül utazni, mert így néhá-néha az ember rátalál ilyen jó barátokra és utitársokra is :-D / Remélem elolvasod Pirike :-) / és nem beszélve Boriról aki velünk jött segíteni. Le a kalappal előtte és a sofőrőkre, akik türelmesek, segítőkészek és vigyáznak ránk az utazások során ;-) Remélem mindenkinek jól indul a 2013-as szezonja. Kívánok mindenkinek nagyon szép utat, jó időt és kellemes pihenést!!! A Grand Tours irodának meg kívánok kitartást egész évre és megköszönve munkájukat, türelmüket és segítségüket is mindannyiunk nevében, mert nélkülük mi nem utaznánk sehova :-D Üdvözlet: Gyuláról Domonkos Diána
Szabó Erika Dátum: 2013-04-15 18:01:25
Bende Éva írta ekkor: 2013-04-03 16:30:49
Sziasztok Fórumozók!Kérdésem lenne hogy az Asena hotelben lehet- e 2 személyes szobát foglalni,mert az online foglalásnál minden szoba 3 személyes!Előre is köszönöm a választ
Szia Éva! Igen, 2 főre is lehet szobát foglalni az Asena Hotelben. Mi most hétvégén foglaltunk 3 szobát (5-en megyünk), szeptember 21-től leszünk az Asenában. Már nagyon várjuk.
Grand Bori Dátum: 2013-04-15 11:13:04
Kovácsné Simon Bernadett írta ekkor: 2013-04-04 10:56:05
Kedves Idegenvezető! Érdeklődök, hogy a fakultatív programokat török lírában is lehet fizetni, vagy csak euróban? Előre is köszönöm válaszát
Kedves Bernadett! A fakultatív programokat euróban lehet fizetni. Üdv: Bori
Grand Bori Dátum: 2013-04-15 09:12:14
Magó Béla írta ekkor: 2013-04-08 20:47:08
Kedves Fórumozók Valaki meg tudja-e mondani,hogy Kusadasin szeptember utolsó hetében igazi nyári idő van,vagy nyárvégére utaló az idő,amilyen a Balatonnál szokott lenni ausztus utolsó napjaiban?Tökéletes strandidő,vagy inkább napozásra,kirándulásra alkalmas?
Kedves Béla! Szeptember végén jó idő van Kusadasiban, lehet fürdeni, napozni, kirándulni. Üdv. Bori