(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Bori Dátum: 2013-04-15 08:42:02
írta ekkor: 2013-03-23 21:32:20
Kedves Grand Tours Idegenvezető! Nyáron Kusadasiba szeretnénk utazni ezért több dolog felől szeretnék érdeklődni. 1. Június második felében milyen az időjárás Kusadasiban? Meleg -e már a tenger? Lehet-e fürödni?Levegő, vízhőmérséklet?? 2. Távolsági buszok járnak-e a környező kisebb városokba és milyen messze találhatóak a szállástól a buszmegállók. 3. Pammukkale-ba hogyan tudok eljutni? Csak grand tours szervezéssel vagy esetleg helyi távolsági busszal?
Kedves Andrea! Júniusban nagyon jó az idő Kusadasiban, lehet fürdeni a tengerben. Távolsági buszok járnak környező helyekre, ha jól emlékszem, a Yonca apartmanunk és a városközpont között félúton van a távolsági buszállomás. Azt viszont nem tudom, hogyan lehet eljutni nem szervezett utazással Pamukkaléba. Üdv. Bori
Magó Béla Dátum: 2013-04-08 20:47:08
Kedves Fórumozók Valaki meg tudja-e mondani,hogy Kusadasin szeptember utolsó hetében igazi nyári idő van,vagy nyárvégére utaló az idő,amilyen a Balatonnál szokott lenni ausztus utolsó napjaiban?Tökéletes strandidő,vagy inkább napozásra,kirándulásra alkalmas?
Kovácsné Simon Bernadett Dátum: 2013-04-04 10:56:05
Kedves Idegenvezető! Érdeklődök, hogy a fakultatív programokat török lírában is lehet fizetni, vagy csak euróban? Előre is köszönöm válaszát
Bende Éva Dátum: 2013-04-03 16:30:49
Sziasztok Fórumozók!Kérdésem lenne hogy az Asena hotelben lehet- e 2 személyes szobát foglalni,mert az online foglalásnál minden szoba 3 személyes!Előre is köszönöm a választ
Domokos Mária Dátum: 2013-03-30 21:45:32
Ágotha Zsolt írta ekkor: 2013-03-11 19:04:28
Sziasztok Fórumozók! Június 22-29-ig mennénk az Asena hotelba. Kérdésem, hogy aki volt már ebben az időszakban, milyen idő volt, meleg van már ilyenkor, ill. a tenger is elég meleg a fürdéshez? köszi a választ!
Kedves Zsolt! Mi tavaly ugyan egy héttel később voltunk, de a tenger a sekélyebb részen délután 27-28 fokos volt, az idő pedig végig nagyon meleg (néha túl meleg is). Gondolom az előző hét sem lehetett sokkal rosszabb.