Május 17-től 1-2turnusra egy 55fős csoportot viszek. Ha nem lenne gond e-mail útján válaszolni megköszönném!
Kellene az induló fakultatív programok leírása és pontos ára,mert az nem mindig az..ami a katalógusban van,ráadásul a mostaniban hiányzik néhány mellől ár is. Érdeklődnék,hogy most is lesz-e olyan buszos városnézés megérkezés után,ami nem fizetős - mint tavaly!? Egy kicsit részletesebben az ellátásokról (félpanzió - csak vacsora) Az apartman éttermében - ha valaki nem rendelt ellátást - lehet-e vacsorázni..kb. milyen áron. Mikró van-e már - állítólag idei évre ígérték. Líra vagy euró beváltása inkább? Tudjuk,hogy a tengerpartra néző szobák a páratlan számúak,de pld. már a 2.emeletről is látható?
Elnézést a sok kérdésért,de 55fő nem kevés.
Köszönöm!!! Szép napot mindenkinek!
Május 17-től 1-2turnusra egy 55fős csoportot viszek. Ha nem lenne gond e-mail útján válaszolni megköszönném!
Kellene az induló fakultatív programok leírása és pontos ára,mert az nem mindig az..ami a katalógusban van,ráadásul a mostaniban hiányzik néhány mellől ár is. Érdeklődnék,hogy most is lesz-e olyan buszos városnézés megérkezés után,ami nem fizetős - mint tavaly!? Egy kicsit részletesebben az ellátásokról (félpanzió - csak vacsora) Az apartman éttermében - ha valaki nem rendelt ellátást - lehet-e vacsorázni..kb. milyen áron. Mikró van-e már - állítólag idei évre ígérték. Líra vagy euró beváltása inkább? Tudjuk,hogy a tengerpartra néző szobák a páratlan számúak,de pld. már a 2.emeletről is látható?
Elnézést a sok kérdésért,de 55fő nem kevés.
Köszönöm!!! Szép napot mindenkinek!