(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Szilágyi István Károly Dátum: 2013-03-19 16:32:27
P. Rami írta ekkor: 2013-03-19 11:28:01
Sziasztok Fórumozók!!! Érdeklődnék, Asena hotelba tervezünk nyaralást párommal!!! Augusztus 24.től-31.ig szeretnénk menni! Milyen akkor az idő ott?még akkor is meleg van? jól lehet barnulni? esetleg valaki élmény beszámoló? köszönöm :)
Tavaly 30 -36 C volt. http://www.meteoprog.hu/hu/fwarchive/Kusadasi/ Ezen a linken lehet megnézni az archív adatokat. A kérdéses dátumot be kell állitani és órára lebontva adja.
P. Rami Dátum: 2013-03-19 11:28:01
Sziasztok Fórumozók!!! Érdeklődnék, Asena hotelba tervezünk nyaralást párommal!!! Augusztus 24.től-31.ig szeretnénk menni! Milyen akkor az idő ott?még akkor is meleg van? jól lehet barnulni? esetleg valaki élmény beszámoló? köszönöm :)
Grand Bori Dátum: 2013-03-12 15:07:33
Liska Csilla írta ekkor: 2013-03-10 13:24:13
Kedves Grandosok! Több kérdésem is van, előre is köszönöm a választ. - A helyi buszon adnak-e vissza papírpénzből (euró). A közponból érdemes-e elmenni másik helyi járattal valahová? A Yoncához képest hol van megállója, illetve az útvonal mennyire van közel a szálláshoz? - Efesosba hogyan lehet egyedül eljutni? Az ottani színházban lehet-e énekelni? (Úgy, mint Epidauroszon.) - A török esten lehet-e fényképezni, videózni? (Csak azért érdekel, mert a spanyoloknál nem lehetett videózni.)
Kedves Csilla! Adnak vissza a buszokon. A főúton, vagy a kisbazár előtti úton egyaránt fel lehet rá szállni (kb. 100 m a Yoncától). Ephesosban ki lehet próbálni az éneklést. Tavaly lehetett fényképezni és videózni is a török esten. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-03-12 15:03:48
Szabó Attila írta ekkor: 2013-03-08 12:18:58
Helló Fórumozok, kérdésem lenne. asena hotel, tervezzük aug,23-tól, érdekelne minden amit tudni lehet, főleg hogy 23-órától fizetni kell az italért? Érdemes e lírát vinni? PL. Napernyő bérlés, Szeretnénk átmenni Mykonosra komppal, mik a lehetőségek? Hát röviden,
Kedves Attila! 23.00 után fizetősek az italok az Asenában. Lírával, euróval egyaránt lehet fizetni. Mykonosi kirándulásról a helyszinen lehet az idegenvezetőnél érdeklődni.
Ágotha Zsolt Dátum: 2013-03-11 19:04:28
Sziasztok Fórumozók! Június 22-29-ig mennénk az Asena hotelba. Kérdésem, hogy aki volt már ebben az időszakban, milyen idő volt, meleg van már ilyenkor, ill. a tenger is elég meleg a fürdéshez? köszi a választ!