Sziasztok! Nem tudok valasztani ,Carina vagy Asena Hotel kozot,tud valaki segiteni. Udv. Misi
Mi tavaly az Asena Hotelben voltunk és nagyon meg voltunk elégedve, az idén is oda fogunk menni. Szerintem nagy előnye, hogy teljesen a tengerparton van és az ellátása AI. Azaz nincs olyan gond, hogy nem lehet a szobába élelmet, vagy italt vinni, mint más félpanziós szállodákban. Csak javasolni tudom.