(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Domokos Mária Dátum: 2013-02-25 22:24:07
Szabadai Mihaly írta ekkor: 2013-02-03 22:31:37
Sziasztok! Nem tudok valasztani ,Carina vagy Asena Hotel kozot,tud valaki segiteni. Udv. Misi
Mi tavaly az Asena Hotelben voltunk és nagyon meg voltunk elégedve, az idén is oda fogunk menni. Szerintem nagy előnye, hogy teljesen a tengerparton van és az ellátása AI. Azaz nincs olyan gond, hogy nem lehet a szobába élelmet, vagy italt vinni, mint más félpanziós szállodákban. Csak javasolni tudom.
Szalma István Dátum: 2013-02-22 20:42:51
Üdv! A neten néztem, hogy a Ramadán böjti hónap idén július 9-től augusztus 7-ig tart, arra lennék kíváncsi valaki járt-e a ramadán alatt ott, tudja-e, hogy érinti ez a mindennapi életet Kusadasiban?
Farkas Róbertné Dátum: 2013-02-11 16:56:48
Kis Tibor írta ekkor: 2013-02-11 12:26:40
Köszönöm a gyors választ,csak 10Euro a fotózás ??????? delfinekkel lehet-e úszni ? az milyen árba lehet ???
Kedves Tibor! Igen lehet a delfinekkel úszni,de az elég drága volt,90-95Euro,ha kér róla felvételt az még 15-20 Euro pluszba.Ha még lenne kérdése szívesen válaszolok!Üdvözlettel:Kriszti
Szalai Ildikó Dátum: 2013-02-11 15:17:43
Sziasztok! Június 07-én indulunk Kusasasira, az Asena hotelbe.....remélem jól választottunk..:-) Esetleg jön még valaki abban az időpontban?Már nagyon izgatottan várom...:-)
Kis Tibor Dátum: 2013-02-11 12:26:40
Farkas Róbertné írta ekkor: 2013-02-10 20:28:50
Kedves Tibor! 10 Euro volt a fotózás,ez egy képet jelent,két fajta képet lehetett csináltatni,ha mind a kettőt kéri,akkor 20 Euro.Mi augusztusban voltunk két hetet,és végig nagyon jó idő volt,35-40 fok.Üdv.:Kriszti
Köszönöm a gyors választ,csak 10Euro a fotózás ??????? delfinekkel lehet-e úszni ? az milyen árba lehet ???