Sziasztok idén nyáron Kuasadira szertnénk menni nyaralni,azt szeretném kérdezni,hogy a Adalandba menyibe kerül a delfinekkel valo fotozás ?? milyen idö van augusztusban ?? Elöre is köszönöm.
Kedves Tibor!
10 Euro volt a fotózás,ez egy képet jelent,két fajta képet lehetett csináltatni,ha mind a kettőt kéri,akkor 20 Euro.Mi augusztusban voltunk két hetet,és végig nagyon jó idő volt,35-40 fok.Üdv.:Kriszti