Én 15 éve!!!!! utazom a Graddal csak Vele ha megtehetem egy évben többször is. Voltam körutazásokon , Sperlongán, Tosse de Marban, Paralián szinte minden évben ,Sartin, Neos Marmason, az idé pedig Kusudasiban június első hetében. Azóta olvasom kiváncsian a Fórumot. Én mindíg appartmanba megyek, így azt eszünk amihez kedvünk van és akkor amikor akarunk!!! A SÖFŐRÖK pedig 15 év alatt is 1000%-sak. Le a kalappal amit tesznek!!!! Véleményem: CSAK AZ UTAZZON TÁRSAS-UTAZÁSSAL AKI TUD ALKALMAZKODNI kb 70 emberhez!!!!!! Üdv Miltényi K.
Teljesen igazad van, tapasztaltuk!