(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kiss Jánosné Dátum: 2012-09-29 12:06:55
Csatlakoznék az előttem szólóhoz ! Szintén nagyon köszönöm a buszvezetők fáradtságos munkáját és az utasokhoz való emberséges viszonyulást! Kellemesen telt az út, filmet nézhettünk vagy halk zene szólt. Józsinak és Iminek köszönhetően zökkenőmentes volt az út ! Köszönöm a Grand Tours-nak, hogy ilyen barátságos áron gazdagabb lehettem egy felejthetetlen élménnyel. Ajánlom Mindenkinek Kusadasit, mert csodaszép hely ! Tettem fel pár fotót. Az utánunk indulóknak kellemes utat és időtöltést kívánok ezen a szép helyen ! https://www.facebook.com/media/set/?set=a.492526117424900.119288.100000025481260&type=3
Melisek Andrea Dátum: 2012-09-28 15:43:26
Kedves Grandosok! 09.23-án este értünk haza Kusadasiból, kissé elcsigázottan, de feldobódva és élményekkel telve. Szeretném megköszönni a két idegenvezetőnek, Erikának és Áginak a csodás nyaralást, és a két buszvezetőnek, Józsinak és Iminek, hogy épségben és biztonságban utaztattak minket. Törökország, és különösen Kusadasi fantasztikus hely, szerintem remek ötlet volt a Grandtól, hogy felvette uticéljai közé. Ha lesz érkezésem majd a face-n teszek fel képeket. Egy friss Törökország rajongó lelkes "hófehérke" smile
Melisek Andrea Dátum: 2012-09-28 15:43:23
Kedves Grandosok! 09.23-án este értünk haza Kusadasiból, kissé elcsigázottan, de feldobódva és élményekkel telve. Szeretném megköszönni a két idegenvezetőnek, Erikának és Áginak a csodás nyaralást, és a két buszvezetőnek, Józsinak és Iminek, hogy épségben és biztonságban utaztattak minket. Törökország, és különösen Kusadasi fantasztikus hely, szerintem remek ötlet volt a Grandtól, hogy felvette uticéljai közé. Ha lesz érkezésem majd a face-n teszek fel képeket. Egy friss Törökország rajongó lelkes "hófehérke" smile
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2012-09-27 07:27:02
Handó Gézáné írta ekkor: 2012-09-20 19:44:08
Kedves Erika! Köszi a gyors választ. Megnéztem az időjárást, reméljük úgy is lesz, ahogy az előrejelzésben szerepel. Már nagyon várjuk a 28-át. Üdv: Kata
Kedves Kata! Bizhatsz az előre jelzésben, májusba bevált.
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2012-09-27 07:24:01
Miltényi Klára írta ekkor: 2012-09-11 17:51:32
Én 15 éve!!!!! utazom a Graddal csak Vele ha megtehetem egy évben többször is. Voltam körutazásokon , Sperlongán, Tosse de Marban, Paralián szinte minden évben ,Sartin, Neos Marmason, az idé pedig Kusudasiban június első hetében. Azóta olvasom kiváncsian a Fórumot. Én mindíg appartmanba megyek, így azt eszünk amihez kedvünk van és akkor amikor akarunk!!! A SÖFŐRÖK pedig 15 év alatt is 1000%-sak. Le a kalappal amit tesznek!!!! Véleményem: CSAK AZ UTAZZON TÁRSAS-UTAZÁSSAL AKI TUD ALKALMAZKODNI kb 70 emberhez!!!!!! Üdv Miltényi K.
Teljesen igazad van, tapasztaltuk! smile