(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2012-09-27 07:14:49
Kedves gabriella! Mi a második turnussal voltunk, nagyon szép időnk volt.Holnap indulunk visza. Sinkó Gyulánénak köszi a tanácsokat élünk vele. Minden utitársnak jó utat, holnap talizunk : Marcsi és Feri smile
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-09-27 06:27:33
Kedves fórumozók! Tegnap egy csodálatos programon vettünk részt itt Kusadasiba. Priéné-Mílétosz-Dydima!!!Mindenkinek ajánlom aki tud lépcsőzni és gyalogolni / mi 60-on túl is bírtuk./ Meseszép. Közel van 50-70 km. kb.és gyönyörű.Pammukálé is egyedülállóan szép de nekünk ez a program felülmúlta.Délután teszek fel a facebookra képeket .Egyébként itt Kusadasiba nagyon meleg van bőven 30 fok felett csak a szúnyog a sok. Aki még nyaralás előtt áll jó nyaralást aki jövőre jön ne hagyja ki ezt a gyönyörű közeli programot.Üdv.Teri
Vári Gabriella Dátum: 2012-09-25 07:13:44
írta ekkor: 2012-09-24 19:55:37
Kedves Gabriella! Kusadasi központja tele van beülős zenés szórakozóhellyel. Azonkívül van egy utca a "bár utca" ahol csak diszkók vannak egymás hegyén hátán. Szóval jöjjenek nyugodtan, nem fognak a diákok sem unatkozni. :)Üdv:Erika
köszönöm!:)
Dátum: 2012-09-24 19:55:37
Vári Gabriella írta ekkor: 2012-09-24 14:33:45
Kedves idegenvezető! Érdeklődnék - milyen szórakozóhelyek vannak? van lehetőség esetleg discós dologra is?..mert július elején meg diákcsoportot vinnék ki előre is köszönöm a választ!!!
Kedves Gabriella! Kusadasi központja tele van beülős zenés szórakozóhellyel. Azonkívül van egy utca a "bár utca" ahol csak diszkók vannak egymás hegyén hátán. Szóval jöjjenek nyugodtan, nem fognak a diákok sem unatkozni. :)Üdv:Erika
Vári Gabriella Dátum: 2012-09-24 14:33:45
Kedves idegenvezető! Érdeklődnék - milyen szórakozóhelyek vannak? van lehetőség esetleg discós dologra is?..mert július elején meg diákcsoportot vinnék ki előre is köszönöm a választ!!!