Kedves idegenvezető!
Érdeklődnék - milyen szórakozóhelyek vannak? van lehetőség esetleg discós dologra is?..mert július elején meg diákcsoportot vinnék ki előre is köszönöm a választ!!!
Kedves Gabriella! Kusadasi központja tele van beülős zenés szórakozóhellyel. Azonkívül van egy utca a "bár utca" ahol csak diszkók vannak egymás hegyén hátán. Szóval jöjjenek nyugodtan, nem fognak a diákok sem unatkozni. :)Üdv:Erika