Köszönöm a választ! Még annyi - ha emlékeznél rá - milyen idő volt most május közepe fele,érdemes már akkor menni? Mi úgy tervezzük majd a csoporttal,hogy május 17-től és két turnusra:)
Szervusz Gabriella, én az első turnussal voltam (május11), ugyan érződött az előszezon hangulata (kevesebb szórakozóhely volt nyitva, stb.) de olyan jó idő volt, hogy fürödtünk a tengerben. A két turnusos megoldás jó ötlet jövőre én is ezt a formát fogom választani, több idő jut a programokra, fakultatív kirándulásokra. Tibor