(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2012-09-24 14:33:06
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-09-24 10:08:58
Szervusz Gabriella, én az első turnussal voltam (május11), ugyan érződött az előszezon hangulata (kevesebb szórakozóhely volt nyitva, stb.) de olyan jó idő volt, hogy fürödtünk a tengerben. A két turnusos megoldás jó ötlet jövőre én is ezt a formát fogom választani, több idő jut a programokra, fakultatív kirándulásokra. Tibor
kedves Tibor! nagyon szépen köszönöm a válaszod!.. mondjuk mi a május 17-ei indulással megyünk ki két hétre és ez így mégjobban hangzik:) még egy kérdés - milyen szórakozóhelyek vannak? van lehetőség esetleg discós dologra is?..mert július elején meg diákcsoportot vinnék ki előre is köszönöm a választ!!!
Kiss Tibor Dátum: 2012-09-24 10:08:58
Vári Gabriella írta ekkor: 2012-09-20 12:38:51
Köszönöm a választ! Még annyi - ha emlékeznél rá - milyen idő volt most május közepe fele,érdemes már akkor menni? Mi úgy tervezzük majd a csoporttal,hogy május 17-től és két turnusra:)
Szervusz Gabriella, én az első turnussal voltam (május11), ugyan érződött az előszezon hangulata (kevesebb szórakozóhely volt nyitva, stb.) de olyan jó idő volt, hogy fürödtünk a tengerben. A két turnusos megoldás jó ötlet jövőre én is ezt a formát fogom választani, több idő jut a programokra, fakultatív kirándulásokra. Tibor
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-09-23 12:35:08
kedves fórumozók! Elfelejtettem írni hogy szúnyog riasztót is hozzatok mert sok a szúnyog mi lapkást hoztunk és elég hatásos.Üdv.Teri
Handó Gézáné Dátum: 2012-09-20 19:44:08
Kedves Erika! Köszi a gyors választ. Megnéztem az időjárást, reméljük úgy is lesz, ahogy az előrejelzésben szerepel. Már nagyon várjuk a 28-át. Üdv: Kata
Varga Istvánné Dátum: 2012-09-20 14:25:41
Vári Gabriella írta ekkor: 2012-09-20 12:39:49
Szia! Elnézted,mert MILTÉNYI KLÁRA írta,hogy volt ott. Mi majd csak készülünk,de mindenképpen ajánlom - nagyon sok jót hallottam róla én is!:)
Köszi a választ, csak az furcsa, hogy senki nem ir róla Üdv: Vargáné