Kedves GAbriella!
A vacsora és a reggeli is szinte svédasztalos. Mindenki annyit és azt szed magának amennyit akar. Csak a levest és a főételt(pl: sült csirke comb rizzsel) adja a szakács, mivel az melegítőben van tartva. Repetát is lehet kérni, szívesen adnak, ha valakinek ízlik.
Köszönöm a választ! Még annyi - ha emlékeznél rá - milyen idő volt most május közepe fele,érdemes már akkor menni? Mi úgy tervezzük majd a csoporttal,hogy május 17-től és két turnusra:)