(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2012-09-20 12:39:49
Varga Istvánné írta ekkor: 2012-09-18 12:48:38
Szia Gabriella! Olvastam, hogy Sperlongán is voltál. Az az oldal nem igazán bőbeszédű. Ha megtennéd, hogy leirod a véleményed A sperlongai utról, nagyon megköszönném.Üdvözlettel: Vargáné Adrienne
Szia! Elnézted,mert MILTÉNYI KLÁRA írta,hogy volt ott. Mi majd csak készülünk,de mindenképpen ajánlom - nagyon sok jót hallottam róla én is!:)
Vári Gabriella Dátum: 2012-09-20 12:38:51
Zsomné Reseterits Erzsébet írta ekkor: 2012-09-18 13:18:46
Kedves GAbriella! A vacsora és a reggeli is szinte svédasztalos. Mindenki annyit és azt szed magának amennyit akar. Csak a levest és a főételt(pl: sült csirke comb rizzsel) adja a szakács, mivel az melegítőben van tartva. Repetát is lehet kérni, szívesen adnak, ha valakinek ízlik.
Köszönöm a választ! Még annyi - ha emlékeznél rá - milyen idő volt most május közepe fele,érdemes már akkor menni? Mi úgy tervezzük majd a csoporttal,hogy május 17-től és két turnusra:)
Dátum: 2012-09-20 10:43:42
Kedves Handó Gézáné! Küldöm a linket a 14 napos időjárás előrejelzéssel.Üdv: Erika http://www.zoover.hu/torokorszag/egeische-zee/kusadasi/idojaras
Handó Gézáné Dátum: 2012-09-20 08:33:27
Üdv. a fórumon. Kérem, hogy aki tudja, hogy az időjárás előrejelzést hol lehet megnézni, szíveskedjen segíteni. Előre is köszönöm. Kata
Zsomné Reseterits Erzsébet Dátum: 2012-09-18 13:18:46
Vári Gabriella írta ekkor: 2012-09-16 11:24:13
jajj és külön lehet úgy,hogy csak vacsorát??
Kedves GAbriella! A vacsora és a reggeli is szinte svédasztalos. Mindenki annyit és azt szed magának amennyit akar. Csak a levest és a főételt(pl: sült csirke comb rizzsel) adja a szakács, mivel az melegítőben van tartva. Repetát is lehet kérni, szívesen adnak, ha valakinek ízlik.