jajj és külön lehet úgy,hogy csak vacsorát??
Mi szept. 1-től voltunk, volt félpanziós ellátás, és mi is csak vacsorát igényeltünk, a reggelit magunk oldottuk meg. Jól felszerelt a konyha, kényelmesebb volt reggel ott reggelizni, viszont este nem kellett pepecselni a vacsival, és én, aki elég válogatós vagyok, azért nem maradtam éhen egy este sem:)