(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2012-09-16 11:23:46
ha több csoport igényel félpanziót(15fő feletti),akkor svédasztalos a kiszolgálás??
Vári Gabriella Dátum: 2012-09-13 08:36:43
Miltényi Klára írta ekkor: 2012-09-11 17:51:32
Én 15 éve!!!!! utazom a Graddal csak Vele ha megtehetem egy évben többször is. Voltam körutazásokon , Sperlongán, Tosse de Marban, Paralián szinte minden évben ,Sartin, Neos Marmason, az idé pedig Kusudasiban június első hetében. Azóta olvasom kiváncsian a Fórumot. Én mindíg appartmanba megyek, így azt eszünk amihez kedvünk van és akkor amikor akarunk!!! A SÖFŐRÖK pedig 15 év alatt is 1000%-sak. Le a kalappal amit tesznek!!!! Véleményem: CSAK AZ UTAZZON TÁRSAS-UTAZÁSSAL AKI TUD ALKALMAZKODNI kb 70 emberhez!!!!!! Üdv Miltényi K.
egyetértek!!
Kiss Tibor Dátum: 2012-09-12 20:06:21
Takács Anikó írta ekkor: 2012-09-12 19:09:33
Köszi Tibi! A válaszodnak köszönhetően gy döntöttünk, hogy befizetünk :) Majd írok beszámolót :)
Anikó, jó nyaralást! Várom a beszámolódat! smile
Takács Anikó Dátum: 2012-09-12 19:09:33
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-09-06 23:13:09
Kedves Anikó, Móni, Dani! Én az első turnussal voltam, és nem bántam meg, hogy befizettem a félpanziót. Számomra változatos volt a kínálat. Olvastam itt a Fórumon, hogy többen az ellenkezőjét mondják. Remélem ettől függetlenül jól fogtok nyaralni! Ha megérkeztek, majd írjátok meg, ti mit tapasztaltatok.Üdv. Tibor smile
Köszi Tibi! A válaszodnak köszönhetően gy döntöttünk, hogy befizetünk :) Majd írok beszámolót :)
Takács Anikó Dátum: 2012-09-12 19:06:39
Báthori Ágnes írta ekkor: 2012-09-07 18:42:12
Kedves Anikó! A helyszínen is eldönthetitek, hogy be szeretnétek-e fizetni. Igaz így az első napra már nem tudtok. Mi is így tettünk. Szerintem a vacsora mindenképpen megéri. Nagyon finom és változatos. A reggelit megnéztük és arra nem fizettünk be. A csoportból akik reggeliztek az utolsó napokban már le sem mentek.
Köszi szépen a választ! Aranyos vagy :)