(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2012-08-22 21:48:31
írta ekkor: 2012-08-22 20:08:54
Kedves Ildikó! Igen, még reméljük jó idő lesz akkor is, bár eső esténként már előfordulhat. Kusadasira az a jellemző hogy ha esik is általában esténként szokott. A bazárban nem ajánlom hogy aranyat vásároljanak, legalábbis ha ott szeretnének vásárolni nagyon meg kell nézni. Ha személyesen tudok szívesen segítek. Viszont van egy üzletünk a Galata, az egyik legnagyobb aranybolt, ha jönnek velünk Ephesosra kirándulni, utána elmegyünk oda is a program keretében. Várom szeretettel.Üdv: Erika
Köszönöm szépen a gyors választ, remélem találkozunk :-) és lesz még szabad hely mire eldől tudunk-e menni erre a nyaralásra :-) Már 5 éve Önökkel utazunk (most aug.15-én jöttem haza Paraliáról ahol 2 hétig voltam) az elmúlt időszak alatt mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Az esőről csak annyit hogy Paralián a 2 hét alatt legalább 5 nap esett az eső... nem baj :-). smile
Dátum: 2012-08-22 20:08:54
Csontosné Mészáros Ildikó írta ekkor: 2012-08-22 10:44:19
Kedves Erika! Szeptember végén szeretnénk menni valószínűleg a szept.22-i turnussal. Érdeklődnék, ámbár a fórumon visszaolvastam, hogy az idő ugye ilyenkor még jó, a tenger gondolom elfogadható meleg :-). Persze, tudom hogy nem lehet kiszámítani az időjárást, de hozzávetőlegesen lehet tudni, hogy mi várható. A másik kérdésem a bazár. A párommal megyünk és ő szeret sokat "vásárolni" :-) főként aranyat, van-e ott lehetőség erre? Köszönöm a választ előre is! Ildikó
Kedves Ildikó! Igen, még reméljük jó idő lesz akkor is, bár eső esténként már előfordulhat. Kusadasira az a jellemző hogy ha esik is általában esténként szokott. A bazárban nem ajánlom hogy aranyat vásároljanak, legalábbis ha ott szeretnének vásárolni nagyon meg kell nézni. Ha személyesen tudok szívesen segítek. Viszont van egy üzletünk a Galata, az egyik legnagyobb aranybolt, ha jönnek velünk Ephesosra kirándulni, utána elmegyünk oda is a program keretében. Várom szeretettel.Üdv: Erika
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2012-08-22 10:44:19
Kedves Erika! Szeptember végén szeretnénk menni valószínűleg a szept.22-i turnussal. Érdeklődnék, ámbár a fórumon visszaolvastam, hogy az idő ugye ilyenkor még jó, a tenger gondolom elfogadható meleg :-). Persze, tudom hogy nem lehet kiszámítani az időjárást, de hozzávetőlegesen lehet tudni, hogy mi várható. A másik kérdésem a bazár. A párommal megyünk és ő szeret sokat "vásárolni" :-) főként aranyat, van-e ott lehetőség erre? Köszönöm a választ előre is! Ildikó
Kiss Anna Dátum: 2012-08-22 09:07:34
Kedves Fórumozók! Nem is tudom hol is kezdjem, már a nyaralás előtt jött a nagy kérdés Törökország vagy Görögország? Az újdonság varázsát választva Törökországra esett a voks.... Kusadasi. Kezdem talán a legelején.... a buszon a megbeszélt 3 és fél 4 órás megállások 5 5 és fél órára nyultak az utasok nagy felháborodására a hazaúton a sofőrök modora szó szerint felháborító volt. Ők nyújtják a szolgáltatást mi fizetünk ők vannak az utasokért vagy nem? Nem hiszem el hogy egy +wc szünet nem fért volna bele a tervezett útba (jelzem nem dohányzom és nem emiatt szerettük volna a +megállót!!!!) FAKULTATÍV PROGRAM: 320 Euró hm szép kis összeg mit is kaptunk ezért a párommal? -Adaland -Aquafantasy -Samos (görög sziget) -Quad szafari -Hajókirándulás Adaland, Aquafantasy: helyszínre szállítás busszal, ezzel semmi gond. Megbeszélt idöpont elött 15 percel már megállóba várakoztunk jelzem 50 percet vártunk mert a buszok otthagytak..... Jól indul. Odaérkezés: ételt italt elvettek, de estére persze visszakaptunk, de az étel megromlott a napon. Köszi szépen. Ergó ezzel arra köteleztek, hogy az aquaparkba vegyél ételt, italt persze méregdrágán ételre egy sz@r mekis hamburgerre gondoljatok, de az aquparkok szuperek voltak. Samos: a legjobb fakultatív program volt ebben a megszervezetlen nyaralásba. A görög árusok nagyon kedvesek, akkor is ha nem vettél semmit, a görög konyha remek tele árusokkal frappé fánk egyebek. Ezzel szomban a török árusok bunkók ha nem vettél semmit majdnem kizavartak és a nökkel tiszteletlenek föleg szerdán a nagy bazárba a sok sz@r zsibis bógliukkal. A török konyha hm az Olivia és Yonca a csendes városi részben van se egy fagyizó se egy cukrázda de még egy rendes étterem sincs a környékon... Kicsit elkalandoztam vissza a programokra tehát Samos kifogástalan. Quad szafari: egynek elment. Hajókirándulás: kifogástalan. A Grandnak ez az első Török éve sztem megszervezetlen 1-2 bunkó sofőrrel akit helyre kellenek tenni Pl: hazautazás Kusadasiból a megbeszélt időpontban mindenki ott volt, de a járda szélen ültünk mert a sofőrök úgy döntöttek kicsit még váratnak, zárva tartják a buszt elvégre ők a vendégek és nem MI . :) Pénzkérdés: sztem drága a fakultatív progik nem érték meg az árukat valahol sokkal olcsóbb, de a drága fak programnál is ott hagynak a buszok szóval mind1. A "nyaralás" végén pénzt szerettünk volna még váltani de a törökök nem váltották a Magyar FT-ot kedves Erika pedig nagy ívben lesz@rta a kérdést. NAGYON MEGBÁNTAM KUSADASIT EZERSZER INKÁBB GÖRÖG MINT EZ........
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-08-19 16:14:56
írta ekkor: 2012-08-19 09:16:50
Kedves Sinkó Gyuláné! A Long Beach strandján sajnos már nincs szabad rész. Kötelező napágyat és napernyőt bérelni aminek a díja napi 5 líra. Ha elmegyünk és visszamegyünk akkor nem kell újra fizetni. Ez egész napra vonatkozik. Nem érdemes külön napernyőt vásárolni. Adnak helyben. Ha szerencsénk van akkor nem jönnek oda a pénzért és ingyen használhatjuk az ágyat. Üdv: Erika
Köszönöm a választ szeptemberben találkozunk. Üdvözlettel : Teri