Kedves Erika! Szeptember végén szeretnénk menni valószínűleg a szept.22-i turnussal. Érdeklődnék, ámbár a fórumon visszaolvastam, hogy az idő ugye ilyenkor még jó, a tenger gondolom elfogadható meleg :-). Persze, tudom hogy nem lehet kiszámítani az időjárást, de hozzávetőlegesen lehet tudni, hogy mi várható. A másik kérdésem a bazár. A párommal megyünk és ő szeret sokat "vásárolni" :-) főként aranyat, van-e ott lehetőség erre? Köszönöm a választ előre is! Ildikó
Kedves Ildikó! Igen, még reméljük jó idő lesz akkor is, bár eső esténként már előfordulhat. Kusadasira az a jellemző hogy ha esik is általában esténként szokott. A bazárban nem ajánlom hogy aranyat vásároljanak, legalábbis ha ott szeretnének vásárolni nagyon meg kell nézni. Ha személyesen tudok szívesen segítek. Viszont van egy üzletünk a Galata, az egyik legnagyobb aranybolt, ha jönnek velünk Ephesosra kirándulni, utána elmegyünk oda is a program keretében. Várom szeretettel.Üdv: Erika