(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Benedek Barnabás Dátum: 2012-08-14 18:02:37
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-08-07 17:18:33
Kedves János, amint írod különböző éttermeket és büféket szeretnétek kipróbálni. Ebben az esetben legyen bőven török lírád, sőt ha strandon napernyőt, nyugágyat akarsz bérelni, jobban jársz, ha lírád van, Nyugi, nem kell bokor mögé menned! Nagyon szép európai színvonalú az illemhely, találsz ott is büfét! Kellemes nyaralást! Tibor az első turnusból smile
Nem váltják rossz arányban a lírát törökben sem! jobban jársz ha Lírát viszel mert azzal mindenhol lehet fizetni!!! Ugy számolnak kint hogy 1 euró=2 török líra! tehát még itt is jobban jársz eurónkén mert 1 euró 280 kb, még 2 török líra 240 kb!
Dátum: 2012-08-13 17:38:24
Kresák Réka írta ekkor: 2012-08-11 12:53:04
Kedves fórumozók!Azt szeretném megkérdezni,hogy nem-e tudja valaki hogy az utolsó időpontban (okt.6-okt.13) milyen az idő Törökországban,valamint hogy ebben az időpontban is indulnak-e a fakultatív programok (pl.delfinárium). Segítségüket előre is köszönöm!Üdv Réka
Kedves Renáta! Nem kell aggódni az időjárás miatt, még akkor is előre láthatólag meleg lesz, esetleg esténkén előfordulhat eső is. A programok ugyanúgy folytatódnak szezon végéig, a delfinárium is nyitva lesz még. Várom szeretettel, üdv: Erika
Kresák Réka Dátum: 2012-08-11 12:53:04
Kedves fórumozók!Azt szeretném megkérdezni,hogy nem-e tudja valaki hogy az utolsó időpontban (okt.6-okt.13) milyen az idő Törökországban,valamint hogy ebben az időpontban is indulnak-e a fakultatív programok (pl.delfinárium). Segítségüket előre is köszönöm!Üdv Réka
Szűcs János Dátum: 2012-08-08 15:01:08
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-08-07 17:18:33
Kedves János, amint írod különböző éttermeket és büféket szeretnétek kipróbálni. Ebben az esetben legyen bőven török lírád, sőt ha strandon napernyőt, nyugágyat akarsz bérelni, jobban jársz, ha lírád van, Nyugi, nem kell bokor mögé menned! Nagyon szép európai színvonalú az illemhely, találsz ott is büfét! Kellemes nyaralást! Tibor az első turnusból smile
Kedves Tibor! Köszönöm a gyors választ. Akkor ennek tükrében inkább a líra arnyába billentjük a mérleget. Üdv, János
Kiss Tibor Dátum: 2012-08-07 17:18:33
Szűcs János írta ekkor: 2012-08-07 11:30:00
Sziasztok! Tudom, hogy már többször kérdezték de az eddigi válaszok alapján sem tudtam igazán eldönteni, hogy eurót vagy török lírát érdemes-e inkább vinni. Mi nem fizettünk be félpanzióra, inkább szeretnénk kipróbálni a városban több különböző éttermet, büfét, illetve valószínűleg a bazárban is gyakori vendégek leszünk:). Olyan kérdésem lenne, hogy a bazárban csak lírát fogadnak-e el, illetve, hogy a strandokon lévő napernyő bérlős, ivós-evős helyeken eurót vagy lírát fogadnak-e el inkább? Mivel gondolom kint nem a legjobban vátlják az eurót lírára, így az érdekelne még hogy szerintetek milyen arányban érdemes eurót - lírát vinni? Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv, János
Kedves János, amint írod különböző éttermeket és büféket szeretnétek kipróbálni. Ebben az esetben legyen bőven török lírád, sőt ha strandon napernyőt, nyugágyat akarsz bérelni, jobban jársz, ha lírád van, Nyugi, nem kell bokor mögé menned! Nagyon szép európai színvonalú az illemhely, találsz ott is büfét! Kellemes nyaralást! Tibor az első turnusból smile