Kedves Fórumozók !Érdeklődnék,hogy egy busz megy végig törökbe vagy át kell esetleg szállni másik buszra???
Az egész országból gyüjtőjáratok szedik fel az utasokat ,Szegeden van átszállás ha éppen nem az a busz megy le Kusadasiba amelyiken ülsz.Mi Nyíregyházán szálltunk fel és pont az a busz ment le végig.Egyébként két busz ment akkor amikor mi utaztunk junius végén,nagyon népszerü uticélpont lett.Mi nagyon jól éreztük magunk szép tiszta a szállás ,gyönyörü a medence, a programok jók.Üres bőröndöt érdemes vinni ,mert nagyon jó áron lehet vásárolni:ruhát ,cipőt,táskát.Jó utat !!!