(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Honvéd Lászlóné Erzsó Dátum: 2012-08-02 22:52:14
Polgár Adél írta ekkor: 2012-08-01 12:05:58
Kedves Fórumozók !Érdeklődnék,hogy egy busz megy végig törökbe vagy át kell esetleg szállni másik buszra???
Az egész országból gyüjtőjáratok szedik fel az utasokat ,Szegeden van átszállás ha éppen nem az a busz megy le Kusadasiba amelyiken ülsz.Mi Nyíregyházán szálltunk fel és pont az a busz ment le végig.Egyébként két busz ment akkor amikor mi utaztunk junius végén,nagyon népszerü uticélpont lett.Mi nagyon jól éreztük magunk szép tiszta a szállás ,gyönyörü a medence, a programok jók.Üres bőröndöt érdemes vinni ,mert nagyon jó áron lehet vásárolni:ruhát ,cipőt,táskát.Jó utat !!! smile
Honvéd Lászlóné Erzsó Dátum: 2012-08-02 22:40:42
írta ekkor: 2012-08-02 18:07:13
Kedves Kiss Jánosné! Jelenleg 1 Euró=2.1 Török líra. Üdv: Erika
Én azt ajánlom itthonról vigyél Török lírát,mi vittünk és nagyon jól boldogultunk vele .Nagyon jó lehetőségek vannak a vásárlásra,nagyon jó áron lehet ruhanemüt venni!!!
Dátum: 2012-08-02 18:10:18
Nagy írta ekkor: 2012-08-02 14:35:59
A tengerben a talaj homokos vagy kavicsos? Előre is köszönöm a választ :)
Kedves Nagy! A tenger homokos és kicsit hínáros. Üdv: Erika
Dátum: 2012-08-02 18:08:48
Rényeiné Tóth Tímea írta ekkor: 2012-08-02 15:58:05
Kedves Fórumozók és Erika. Olvasom a kérdéseket és válaszokat, mivel szeptember végén mi is megyünk . Arról még senki nem kérdezett, hogy milyen utasbiztosítást kell vagy érdemes kötni, amit kint elfogadnak baj esetén? Ebben tudna valaki segíteni? Köszönöm szépen. Rényeiné Tímea
Kedves Tóth Tímea! Eddig minden biztosítást elfogadtak amit az utasok kötöttek. (Posta, EuB, Mondial,) Nem fog gondot okozni. Üdv: Erika
Dátum: 2012-08-02 18:07:13
Kiss Jánosné írta ekkor: 2012-08-02 14:32:01
Érdeklődnék, hogy jelenleg milyen szorzóval váltanak a kinti pénzváltók euróról lírára ? Köszönöm : Kissné
Kedves Kiss Jánosné! Jelenleg 1 Euró=2.1 Török líra. Üdv: Erika