(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Polgár Adél Dátum: 2012-08-01 12:07:49
Szénássy Alexandra írta ekkor: 2012-08-01 11:40:30
Szia:D Nem tudom, mert mi kocsit béreltünk, de lehet alkudni az árakból, uh tőled is függ:) Igen robogót is lehet bérelni az elvileg ilyen 20euro 1-3napra. Mi az Olíviában szálltunk meg, rendesek voltak nagyon velünk, a tulaj és minden ott dolgozó is ha bármi problémánk volt rögtön segítettek:)
Kedves Alexandra!Önök hol és mennyiért béreltek autót???
Polgár Adél Dátum: 2012-08-01 12:05:58
Kedves Fórumozók !Érdeklődnék,hogy egy busz megy végig törökbe vagy át kell esetleg szállni másik buszra???
Szénássy Alexandra Dátum: 2012-08-01 11:40:30
Nagy írta ekkor: 2012-08-01 07:32:38
Szia :) Azt szeretném kérdezni, hogy a kvadot mennyiért lehet bérelni? Robogót nem lehet? Melyik szállón volt a szállásod? Válaszodat előre is köszönöm :)
Szia:D Nem tudom, mert mi kocsit béreltünk, de lehet alkudni az árakból, uh tőled is függ:) Igen robogót is lehet bérelni az elvileg ilyen 20euro 1-3napra. Mi az Olíviában szálltunk meg, rendesek voltak nagyon velünk, a tulaj és minden ott dolgozó is ha bármi problémánk volt rögtön segítettek:)
Nagy Dátum: 2012-08-01 07:32:38
Szénássy Alexandra írta ekkor: 2012-07-31 17:28:20
Kedves Mindenki, aki utazni vágyik! Mi voltunk nyaralni Kusadasin a hetekben a grandtours-sal nagyon jól éreztük magunkat, életünk legjobb nyaralása volt! Minden rendben volt a buszok a megbeszélt időben indultak el, kultúrált helyeken álltunk meg pihenni és megérkezés után rögtön átvehettük a szállásunkat, ami nagyon szép volt:) Rengeteg színes fakultatív programot szervez az iroda, és egytől egyig érdemes ellátogatni a helyekre:) Ha valaki esetleg kocsit vagy kvadot szeretne bérelni azt is lehet, mi egy helyet ajánlanánk a bazárban rögtön az olivia hotellel szemben vagy a parton lefele menet a hidacska után az Aegina travel agency-nél ott keressétek Ahmetet vagy Mustafát:) A tengerpart tiszta és homokos, zuhanyzó is van és medúzák sem voltak szerencsére:)
Szia :) Azt szeretném kérdezni, hogy a kvadot mennyiért lehet bérelni? Robogót nem lehet? Melyik szállón volt a szállásod? Válaszodat előre is köszönöm :)
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-07-31 20:44:30
Kedves fórumozók akik már túl vagytok a nyaraláson. Többen írtátok hogy homokos a tengerpart, és a vízben a tenger fenék is homokos vagy kell fürdő cipő? A napernyő nyugágy bérlés ha jegyet adnak felmehetsz-e és érvényes ha vissza mész?Az Olíviába mi a negatívum hogy panaszkodtak? Üdv. Teri