(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-08-02 18:06:03
Tóth Pálné írta ekkor: 2012-08-02 00:46:30
Szeptemberbe megyünk Kusadasiba. Azt szeretném kérdezni, hogy a csap-viz iható-e, ill. még azt is hogy dollárt, eurót vagy török lirát érdemes vinni. Köszönöm: Tóthné Gabi
Kedves Tóth Pálné! A csapvíz nem iható, palackozott vizet kell fogyasztani. Inkább eurót és török lírát javasolnék hogy hozzon. Üdv: Erika
Rényeiné Tóth Tímea Dátum: 2012-08-02 15:58:05
Kedves Fórumozók és Erika. Olvasom a kérdéseket és válaszokat, mivel szeptember végén mi is megyünk . Arról még senki nem kérdezett, hogy milyen utasbiztosítást kell vagy érdemes kötni, amit kint elfogadnak baj esetén? Ebben tudna valaki segíteni? Köszönöm szépen. Rényeiné Tímea
Nagy Dátum: 2012-08-02 14:35:59
A tengerben a talaj homokos vagy kavicsos? Előre is köszönöm a választ :)
Kiss Jánosné Dátum: 2012-08-02 14:32:01
Érdeklődnék, hogy jelenleg milyen szorzóval váltanak a kinti pénzváltók euróról lírára ? Köszönöm : Kissné
Tóth Pálné Dátum: 2012-08-02 00:46:30
Szeptemberbe megyünk Kusadasiba. Azt szeretném kérdezni, hogy a csap-viz iható-e, ill. még azt is hogy dollárt, eurót vagy török lirát érdemes vinni. Köszönöm: Tóthné Gabi