Szeptemberbe megyünk Kusadasiba. Azt szeretném kérdezni, hogy a csap-viz iható-e, ill. még azt is hogy dollárt, eurót vagy török lirát érdemes vinni.
Köszönöm: Tóthné Gabi
Kedves Tóth Pálné! A csapvíz nem iható, palackozott vizet kell fogyasztani. Inkább eurót és török lírát javasolnék hogy hozzon. Üdv: Erika