(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Schneider Melinda Dátum: 2012-07-12 01:10:18
Atyaisten....visszaolvastam néhány oldalt. Mi most pénteken indulunk, kérlek nyugtassatok meg, hogy kint minden rendben van mindaz idegenvezetővel, mind minden egyébbel, igencsak rossz dolgokat láttam itt. Másik kérdésem lenne: Az a másiik utazási iroda mennyire megbízható? azt a szolgáltatás kaptátok, amire befizettetek fakultatív programnak? Én mindezt csak azért szeretném tudni, mert mi tavaly Görögország- Paralia nyaraláskor elgondolkodtunk a külön, másik irodával történő fakultatívozáson, azonban végül nem így döntöttünk, és nagyon jól is tettük, mivel a kinti partneriroda és az idegenvezető és a hozzáállásuk is csodálatos és kifogástalan minőségű volt. Csak szeretnék biztosra menni, hogy tényleg azt a minőséget kapjuk, akár olcsóbban, akár drágábban. Természetesen az már egy részlet kérdés, hogy csak angolul van az idegenvezetés. Magyarul összegyűjtöttem úgyis itthon az érdekességeket. Köszi mindenkinek, aki megpróbált segíteni nekünk most utazóknak a hasznos kommentekkel!!!!!!
Ty. Melinda Dátum: 2012-07-11 23:17:21
Hány órától hány óráig lehet reggelizni illetve vacsorázni a yoncában? smile
Domokos Mária Dátum: 2012-07-11 21:11:02
Kedves Fórumozók! Mi is a hét végén érkeztünk haza és az Asena hotelről szeretnék írni, mivel erről nemigen van itt szó, Sem előttünk, sem utánunk nem jöttek oda magyarok. Gondolom mások is tartanak tőle, mint ahogyan mi is. Törökországban **+ egy szállodában (amúgy kint ***-nak volt jelölve)? Nos minden fenntartásunk eloszlott az ott töltött napok alatt. Hatan voltunk magyarok és mindenki nagyon jól érezte magát. A szálloda apartman színvonalú, de nagyon ügyelnek a tisztaságra. Egy kicsi szoba van, nálunk 3 ágy volt benne egy éjjeli szekrény, fésülködő asztal, szék, beépített szekrény, a fürdőszoba szép volt és tágasabb, mint a görög apartmanokban. Minden nap elvitték a szemetet, cserélték a zuhany előtt a frottir kilépőt. Minden második nap teljes nagytakarítás volt (az erkélyen még a székeket is letörölték) és törölköző csere volt. A személyzet nagyon kedves, bármit elől lehet hagyni a szobában, pénzt is, nem tűnik el semmi. A klima nagyon jól működött és természetesen benne van az árban. Minden szoba erkélyes és a tengerre kilátás van, mivel közvetlen tengerparti a szálloda. Így nem 700 m, hanem 7 m a strand, ami ugye nem mindegy kánikulában. A tetőteraszon van egy nem túl nagy, de kellemesen úszható medence, 1,40 m vízmélységgel, 32 fokos hőmérséklettel, külön gyermekmedencével, napozóágyakkal, napernyővel. Szintén a tetőteraszon van egy étterem (+ a földszinten is). Ott óriási panoráma van az alattunk elterülő strandra, tenger öbölre és a nyílt tengerre. Nagyszerű úgy vacsorázni, hogy a előttünk a nyílt tengeren a naplementében gyönyörködhetünk. Nem cseréltük volna el egyetlen, elegáns hotel éttermére sem. Na és az ételkínálat óriási volt. A Pamukkáléba tett kirándulás során tapasztalhattuk, hogy semmiben sem marad el az elegáns, négy csillagos Pam hotel kínálatától. Mi AI ellátáson voltunk, reggeli, ebéd, vacsora, +délután hamburger és sült krumpli is volt a Pool bárban. Ebédre és vacsorára egyféle leves, háromféle főétel, négy-őtféle körettel, legalább 15 féle hideg saláta, hússal, hús nélkül, rengeteg zöldség, saláta öntet, 5 féle gyümölcs, legalább 10-15 féle édesség (egyik este óriási nyuszi torta is volt). Végig sem bírtuk enni a 7 nap alatt. Az ital is benne volt (tea, kávé, bor, sör, vodka, üdítők, ásványvíz). Ja és az első nap délelőtt 12 óra előtt értünk oda, azonnal megkaptuk a karszalagot (azaz már ehettünk, ihattunk), az utolsó nap pedig 12-kor kellett kijönni a szobából, 1 órakor jöttek értünk. A recepción szóltak, hogy még nyugodtan ebédeljünk meg, pedig ez már nem járt volna. Beszélnek többen németül, vagy angolul. Szóval "röviden" ennyi a hotelről. Na és mindez mennyiért? Előfoglalási kedvezménnyel az előszezon utolsó hetére (óriási kánikula volt, 28 fokos tengerrel), 109 000 Ft volt. Mindenki biztatok, hogy nyugodtan menjen oda, megéri. Ha valakinek kérdése van még a hotelről, vagy bármiről, szívesen válaszolok. Üdv. Marcsi
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-07-11 18:22:15
Sziasztok! Andi és Tíbor köszönöm a választ ezekszerint 2 külön piacról van szó nem egybe van. Még lenne egy kérdésem : a strandon a napágy napernyő bérlésnél gondolom adnak tiketet és ha felmész és később visszamész érvényes még? Rodoszon és Ciprusonis ha megvolt a napijegyed egésznapra jó volt,nem kellett másikat venni.Ezt azért kérdezem mert mi nem tudunk reggeltől-estig fürődni,napozni délelőtt 1-2 óra és du.3után is 1-2 óra. 2x ezért nem érdemes fizetni. Vagy esetleg ha árulnak napernyőt és gyékénnyel le lehet tenni. 3 hétre megérné venni. Köszönöm ha válaszoltok :Teri
Kiss Tibor Dátum: 2012-07-11 17:49:39
Sinkó Gyuláné írta ekkor: 2012-07-11 09:17:48
Sziasztok! Lenne még egy kérdésem piac milyen napokon van? és volt-e valaki mert ott álltalában a gyümölcsön kívül olcsobb a ruhanemű,táska,cipő,fűszer mint a bazárba. Aki tud válaszoljon. Üdv. Teri
Szervusz Terike! A zöldség-gyümölcs piac pénteken van! Üdv: Tibor