(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Tomposné Andi Dátum: 2012-07-11 12:22:50
Sinkó Gyuláné írta ekkor: 2012-07-11 09:17:48
Sziasztok! Lenne még egy kérdésem piac milyen napokon van? és volt-e valaki mert ott álltalában a gyümölcsön kívül olcsobb a ruhanemű,táska,cipő,fűszer mint a bazárba. Aki tud válaszoljon. Üdv. Teri
Kedves Teri!A ruhás piac szerdán volt,hatalmas árukészlettel,szomszédaink aranyos nyári ruhákat vettek 7líráért.Sajnos ott próba lehetőség nem volt,úgyhogy jól ki kell választani.Üdv:Andi
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-07-11 09:17:48
Sziasztok! Lenne még egy kérdésem piac milyen napokon van? és volt-e valaki mert ott álltalában a gyümölcsön kívül olcsobb a ruhanemű,táska,cipő,fűszer mint a bazárba. Aki tud válaszoljon. Üdv. Teri
Tomposné Andi Dátum: 2012-07-11 08:27:33
Ty. Melinda írta ekkor: 2012-07-11 01:15:17
Sziasztok! A legutóbbi turnusok hány óra alatt értek le illetve vissza? smile
Mi voltunk a legtávolabbi pont(Szombathely),hazafelé török idő szerint 16óra15-kor indultunk szombaton,haza hétfő 02óra10perckor értünk.Szerencsésebbek voltak a pesti vagy szegedi társaink.A sofőrök profik, mindent megtettek hogy csökkentsék a határokon állással eltöltött veszteglést.A magyar határon 3,5 órát álltunk,mert22.busznak gördültünk be Röszkére.Honfitársaink várattak bennünket ilyen hosszasan,nem a rettegett szerbek.Azért 30 órára mindenhonnan lehet számolni!
Tomposné Andi Dátum: 2012-07-11 08:16:37
Ty. Melinda írta ekkor: 2012-07-11 01:13:48
Kedves Tomposné Andi! Mi is az Oliviába készülünk majd. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire zavaróan zajos a környék mennyire hallatszik be a szállodába? Illetve olvastam, hogy a Yonca tv csatornái közt volt 3 magyar adó is az Oliviában mi a helyzet ezzel kapcsolatban? A kilátás is érdekelne mi a felső emeleten leszünk elméletileg tengerre néző a szoba... És a tengerpart kb hány perc sétára található, főleg az olyan részei ahol van is hely lepakolni a cuccainkat nem hering módszerrel berendezett, esetleg árnyákos részek vannak-e mert képeken úgy tűnt. Hirtelen ennyi jutott eszembe de bármilyen meglátását, élményét, tanácsát szívesen fogadnám az apartmannal, esetleg félpanzióval kapcsolatban :) Köszönettel: Tyukász Melinda smile
Kedves Melinda!Mi a 2. emeleten laktunk,az egyik szoba a kis bazárra nézett.A forgalom zaja persze hogy hallatszott,de ez egy keskeny,a strandról felfelé emelkedő utcácska,amelyen személyautók és dolmuszok(kis mikrobusz)járnak.Csak néha megy 1-1 nagy busz,amely hozza a fakultatív kirándulókat haza a hotelba.Különben meg a légkondi miatt zárt ajtón semmi sem hallatszik.A tengerpart 8 perces séta,a Long Beach-en természetes árnyék nincs,napernyő szükséges(10líra 1napernyő+2napágy).A kihaltabb részig 2-300m-t kell sétálni.Mi is kipróbáltuk,de ott nem volt olyan tiszta a víz,voltak benne barna növényi részek.Mi nem kértünk ellátást, mert időre kellett átjárni a többieknek a Yoncába.A kajára társainknak nem volt panaszuk.Szerintem elérhető áron van friss étel bárhol,aggódni nem érdemes!A szállodánk a tengerre merőlegesen helyezkedik el,ezért konkrétan az erkélyek nem a tengerre néznek.Oldalról viszont a felső emeletek rálátnak a tengerre.A legfelső emeleti tetőterasz körpanorámás.A mi tévénken nem tudtunk magyar adót fogni,de nem is nagyon volt rá időnk,mert a bejáratunkhoz kivittük a székeket és a medencére néző erkélyen beszélgettünk szomszédainkkalÜdv:Andi
Gátné Varjas Erzsébet Dátum: 2012-07-11 07:16:10
Kedves Grand Erika! Az lenne a kérdésem,hogy a komp menetrendről van valami információd?! Augusztusban mennénk. Mikor indul ,milyen időközönként ,illetve mikor indul az utolsó?! Köszönöm! Üdv! Erzsó.