Kedves Tomposné Andi!
Mi is az Oliviába készülünk majd. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire zavaróan zajos a környék mennyire hallatszik be a szállodába? Illetve olvastam, hogy a Yonca tv csatornái közt volt 3 magyar adó is az Oliviában mi a helyzet ezzel kapcsolatban? A kilátás is érdekelne mi a felső emeleten leszünk elméletileg tengerre néző a szoba... És a tengerpart kb hány perc sétára található, főleg az olyan részei ahol van is hely lepakolni a cuccainkat nem hering módszerrel berendezett, esetleg árnyákos részek vannak-e mert képeken úgy tűnt. Hirtelen ennyi jutott eszembe de bármilyen meglátását, élményét, tanácsát szívesen fogadnám az apartmannal, esetleg félpanzióval kapcsolatban :)
Köszönettel: Tyukász Melinda
Kedves Melinda!Mi a 2. emeleten laktunk,az egyik szoba a kis bazárra nézett.A forgalom zaja persze hogy hallatszott,de ez egy keskeny,a strandról felfelé emelkedő utcácska,amelyen személyautók és dolmuszok(kis mikrobusz)járnak.Csak néha megy 1-1 nagy busz,amely hozza a fakultatív kirándulókat haza a hotelba.Különben meg a légkondi miatt zárt ajtón semmi sem hallatszik.A tengerpart 8 perces séta,a Long Beach-en természetes árnyék nincs,napernyő szükséges(10líra 1napernyő+2napágy).A kihaltabb részig 2-300m-t kell sétálni.Mi is kipróbáltuk,de ott nem volt olyan tiszta a víz,voltak benne barna növényi részek.Mi nem kértünk ellátást, mert időre kellett átjárni a többieknek a Yoncába.A kajára társainknak nem volt panaszuk.Szerintem elérhető áron van friss étel bárhol,aggódni nem érdemes!A szállodánk a tengerre merőlegesen helyezkedik el,ezért konkrétan az erkélyek nem a tengerre néznek.Oldalról viszont a felső emeletek rálátnak a tengerre.A legfelső emeleti tetőterasz körpanorámás.A mi tévénken nem tudtunk magyar adót fogni,de nem is nagyon volt rá időnk,mert a bejáratunkhoz kivittük a székeket és a medencére néző erkélyen beszélgettünk szomszédainkkalÜdv:Andi