Helló mindenki! Most értünk haza és írnék pár sort az élményekről : Hát nagyon hosszú az út,a török határon sokat kell várni odafelé mert akkor adják a vízumot meg le kell szállni a buszról útlevél ellenőrzésre.A hely nagyon nagyon szép,de rettentő drága még a bazár is,de ott sokat engednek ha mondja az ember,hogy magyar.A szálloda is nagyon szép mi a Coast Light szállodában voltunk annyi baj volt vele,hogy nem lehet se kaját se innivalót felvinni úgyhogy az előző turnus adott tippet így a szálloda melletti boltból vásároltunk mindent és táskában felcsempésztük.A szállodában minden drága.Például egy másfél literes víz 900 ft volt. Az idegenvezető egy nagy nulla egyszer látta mindenki amikor a fakultatív programra össze szedte a pénzt és utána semmit nem mondott még bejelentkezni sem segített senkinek.Minden nap részeg volt.Az egyik programra a hajó kirándulásra részegen ment el úgyhogy mondta hogy ne haragudjanak,de most őt haza kell vinni az apartmanba mert hajnal 5-ig ittak a barátnőivel.Egész héten nem lehetett elérni sehogy úgyhogy mindent magunknak intéztünk. Egyébként nagyon rendesek a törökök segítenek mindenben.A szállodában is mindenki segítőkész volt.Ja és volt olyan aki felárat fizetett,hogy tengerre néző szobát kapjon és a magyarok nem kapnak olyat. Gondoltuk, hogy nem fog simán menni az első év talán majd a következő!
Kedves Viktor!Mi is a Costlighthotelbe megyünk,és most egy kicsit meg vagyok ijedve azzal kapcsolatban,hogy nem lehet felvinni a szobába semmi kaját innivalót!A fiunk elég válogatós és neki kénytelenek vagyunk valamit itthonról vinni,de ha nem lehet felvinni akkor nem tudom mi lesz,ráadásul 2 hétre megyünk!Na meg még innivalót sem az már csúcs!Nem vihetünk fel egy doboz sört sem amit az erkélyen kényelmesen megiszik az ember?Még annyi kérdésem lenne,hogy internet lehetőség van-e a hotelben?A bolt milyen messze van a hoteltól?Köszönöm válaszát!Kriszti