(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kiss Tibor Dátum: 2012-06-25 21:16:37
Szűcs Andrea írta ekkor: 2012-06-25 21:15:18
Kedves Attila és Tibor! Köszönöm a válaszokat!!Már nagyon várjuk a pénteket!!:)
Elhiszem! Jó nyaralást!
Szűcs Andrea Dátum: 2012-06-25 21:15:18
Kedves Attila és Tibor! Köszönöm a válaszokat!!Már nagyon várjuk a pénteket!!:)
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-25 21:00:27
Hegyi Gyula írta ekkor: 2012-06-21 18:39:49
Korábban írta valaki, hogy az utazás akár 30-35 órát is igénybe vesz. Szeretném tudni, hogy valóban így van-e, oda és visszautat egyaránt.
Kedves Hegyi Gyula! Én úgy fogalmaztam, hogy akár 30 óra is lehet az utazás, hiszen 1800 km körüli a távolság, három határátkelés és a török határon vízumra várakozás, akkor még nem említettem, hogy kb 4 óránként 20 perc pihenőt kell tartani a gépkocsivezetőknek, ez előírás, a menetíró eszköz ezt rögzíti. Mind ezeket figyelembe véve és beleszámolva a személyzet mindent megtesz, hogy időbe a célba érjen a csapat. Kellemes utazást, jó nyaralást kívánok. Tibor
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-25 20:41:25
Kis Richárd Ádám írta ekkor: 2012-06-25 18:10:09
sajna kicsit másképp tette be a rendszer az üzenetem,ahogy én azt szerettem volna....így a mutat szó után képzeletbe Tegyetek,Tegyenek egy vesszőt :)
Kedves Kis Richárd Ádám! Nekem ez az oldal bevált! http://www.wunderground.com/q/zmw:00000.1.17232 Kb. 90 % -95% ban bejött az előrejelzés. Kellemes nyaralást kívánok! Tibor
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-25 20:29:13
NAgy írta ekkor: 2012-06-25 19:56:46
Szia! Azt szeretném még megkérdezni hogy a svédasztalos reggeli/vacsora tartalmaz-e helyi specialitásokat? Milyen jellegű ételekkel találkozhatunk abban az esetben ha svédasztalos. Benne van a korlátlan ital fogyasztás is? Mi csak akkor vállaljuk be a félpanziós ellátást ha valóban svédasztalos korlátlan a fogyasztás, nem pedig menüs. Válaszodat előre is köszi.
Szia! A svédasztalos reggeli, de főleg a vacsora sok helyi specialitást tartalmaz. Reggelit kivéve, italfogyasztást nem tartalmaz. Vacsoránál a főétel (leves és második) mellett legalább 6-8 hidegtálból lehet választani, nagyon sok mediterrán és török zöldségféleségek variációiból. Mindig van valamilyen édesség is. A Facebbok-on a Grand Tours-nak is van oldala, odatettem fel képeket, többek között a reggeliről és vacsoráról. Muzulmán vallás miatt disznóhús mentesek az ételeik. A levest és a másodikat a személyzet tálalja, ez nem jelenti azt, hogy nem adnak repetát.Több helyen is szó volt arról, hogy csak ha legalább 10 fő fizeti be a félpanziót akkor biztosítanak svédasztalos ellátást, de a szállodát nem csak a Grand Tours tölti, így biztosra vehető, hogy svédasztalos lesz az ellátás. Biztosan ízleni fog a török konyha! Fogyókúrát ne erre az időszakra tervezzél!! Jó nyaralást kívánok!