(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kis Richárd Ádám Dátum: 2012-06-25 18:07:36
Sziasztok Kedves fórumozók! Kedves Erika! Olyan kérdésem lenne,hogy melyik időjárás oldal a hitelesebb??Most jún 30.át és júl. 1.ét néztem így sorrendben meteoprog,köpönyeg.hu,wunderground.com-on...... 30.ára és 1.ére a meteoprog 35-38fokot,36-38fokot mutat a köpönyeg.hu 37et,35öt mutat a wunderground.com 34 et,33at mutat....... melyik szerintetek a jobb???csak úgy kiváncsiságból......... Köszönöm a válaszokat!!!!!!! Szép Napot Mindenkinek!
NAgy Dátum: 2012-06-25 14:20:14
írta ekkor: 2012-06-24 23:52:09
Kedves Anita, amennyiben nincs rajta a zöld specimen felirat keresztben amit én itt a linken látok akkor jó. Üdv:Erika
Ezen a linken amin az Új török lírák vannak rajta másképp néz ki a pénz. Ez gond ha mi ilyet váltunk be? http://hu.wikipedia.org/w/index.php?title=F%C3%A1jl:10_T%C3%BCrk_Liras%C4%B1_front.jpg&filetimestamp=20120322074425
bolgár attila Dátum: 2012-06-25 10:33:02
egyedüli ami szó szerint a a tengerre néz az a 131-es szoba
bolgár attila Dátum: 2012-06-25 10:26:17
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-06-25 09:25:12
Kedves Andrea, mind két állítás igaz, a szoba ablaka az utcára (Bazárra) néz, de az erkély a tengerre. Én a mellette lévő 134-es szobába laktam, onnan tudom. Jó nyaralást kívánok! Tibor
én a133-ban laktam az nem igaz hogy tengerre néz a bazárra- utcára néz smile smile
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-25 09:40:18
NAgy írta ekkor: 2012-06-24 16:24:19
Eurót vagy Lyrát érdemesebb vinni? Válaszodat előre is köszönöm :)
Kedves Niki! Mindenki maga dönt! Én nem bántam meg, hogy befizettem a félpanziót! Azt a minőséget és mennyiséget nem tudtam volna kihozni a félpanzió árából, nem beszélve a ráfordított időről. Euró vagy Líra kérdésről. Sok helyen nem fogadják el az EU-t, ha mégis, akkor azt nagyon rosszul váltják. Itt a Fórumon sokan mondják, hogy legyen Líra is! Én is ezt ajánlom!