Eurót vagy Lyrát érdemesebb vinni? Válaszodat előre is köszönöm :)
Kedves Niki! Mindenki maga dönt! Én nem bántam meg, hogy befizettem a félpanziót! Azt a minőséget és mennyiséget nem tudtam volna kihozni a félpanzió árából, nem beszélve a ráfordított időről. Euró vagy Líra kérdésről. Sok helyen nem fogadják el az EU-t, ha mégis, akkor azt nagyon rosszul váltják. Itt a Fórumon sokan mondják, hogy legyen Líra is! Én is ezt ajánlom!