Kedves Niki! Mindenki maga dönt! Én nem bántam meg, hogy befizettem a félpanziót! Azt a minőséget és mennyiséget nem tudtam volna kihozni a félpanzió árából, nem beszélve a ráfordított időről. Euró vagy Líra kérdésről. Sok helyen nem fogadják el az EU-t, ha mégis, akkor azt nagyon rosszul váltják. Itt a Fórumon sokan mondják, hogy legyen Líra is! Én is ezt ajánlom!
Szia!
Azt szeretném még megkérdezni hogy a svédasztalos reggeli/vacsora tartalmaz-e helyi specialitásokat? Milyen jellegű ételekkel találkozhatunk abban az esetben ha svédasztalos. Benne van a korlátlan ital fogyasztás is?
Mi csak akkor vállaljuk be a félpanziós ellátást ha valóban svédasztalos korlátlan a fogyasztás, nem pedig menüs.
Válaszodat előre is köszi.