(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

özv. Fehér Lajosné Dátum: 2012-06-25 20:07:51
Kedves Attila, aki a 133-as szobában laktál, leírnád pontosan, hogy szoba , erkély, ablak merre is néz? Mert ha az egész 133-as ap. az utcára-bazárra néz, akkor kezdek nagyon csalódni a GT-ban. Ugyanis májusban Sartiban a busz megérkezésekor kaptuk meg a hidegzuhanyt. Előre is köszönöm.
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-25 20:00:23
Vikk írta ekkor: 2012-06-21 21:31:40
Hát ez a félpanziós dolog jól meg lett kavarva... :D Ezek után csak akkor fizetem be a félpanziót ha vki megmagyarázza miért olcsóbb itthon 19000-ért, mint kusadasiban 16500-ért! :D :P
Kedves VIKK! Tudtommal, amikor 305 Ft volt az EURÓ, az iroda akkor is annyiért adta a félpanziót, mint amikor 290 Ft ért váltották. Üdvözlettel: Tibor
NAgy Dátum: 2012-06-25 19:56:46
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-06-25 09:40:18
Kedves Niki! Mindenki maga dönt! Én nem bántam meg, hogy befizettem a félpanziót! Azt a minőséget és mennyiséget nem tudtam volna kihozni a félpanzió árából, nem beszélve a ráfordított időről. Euró vagy Líra kérdésről. Sok helyen nem fogadják el az EU-t, ha mégis, akkor azt nagyon rosszul váltják. Itt a Fórumon sokan mondják, hogy legyen Líra is! Én is ezt ajánlom!
Szia! Azt szeretném még megkérdezni hogy a svédasztalos reggeli/vacsora tartalmaz-e helyi specialitásokat? Milyen jellegű ételekkel találkozhatunk abban az esetben ha svédasztalos. Benne van a korlátlan ital fogyasztás is? Mi csak akkor vállaljuk be a félpanziós ellátást ha valóban svédasztalos korlátlan a fogyasztás, nem pedig menüs. Válaszodat előre is köszi.
Süslecz Anita Dátum: 2012-06-25 19:25:23
írta ekkor: 2012-06-24 23:52:09
Kedves Anita, amennyiben nincs rajta a zöld specimen felirat keresztben amit én itt a linken látok akkor jó. Üdv:Erika
Köszönöm válaszát! Természetesen a zöld specimen felirat nincs rajta!
Kis Richárd Ádám Dátum: 2012-06-25 18:10:09
sajna kicsit másképp tette be a rendszer az üzenetem,ahogy én azt szerettem volna....így a mutat szó után képzeletbe Tegyetek,Tegyenek egy vesszőt :)