(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kóródi Éva Dátum: 2012-06-25 09:36:31
Kedves Erika! Szeretnék én is választ kapni a kérdésemre, mert hol vacsora, hol félpanzió árként szerepel 8, illetve 10 euro, minket pedig csak a vacsora érdekelne. Válaszát előre is köszönöm.
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-25 09:25:12
Szűcs Andrea írta ekkor: 2012-06-24 20:50:41
Kedves Erika! Mi az Olivia 133-as szobájába megyünk. A visszaigazolásban az van,hogy tengerre néző - itt a honlapon pedig az,hogy utcára.Melyik az igaz?Köszi:Andi
Kedves Andrea, mind két állítás igaz, a szoba ablaka az utcára (Bazárra) néz, de az erkély a tengerre. Én a mellette lévő 134-es szobába laktam, onnan tudom. Jó nyaralást kívánok! Tibor
Dátum: 2012-06-24 23:57:37
Katona Ágnes írta ekkor: 2012-06-23 09:16:18
Kedves Grand Erika! Június 29-én indulunk Kusadasiba Debrecenből, a Yonca Apartmanban lesz a szállásunk. A konyha felszerelése érdekelne kicsit részletesebben. Nem szándékozom főzni, csak egy jó kávét reggelente. Olvastam, hogy a kávéfőző vagy vízforraló extra fizetendő, de ott kérhető vagy azért kell fizetni, amit itthonról viszünk és használni akarjuk? Van-e olyan edény, amiben kellemesen tudunk vizet forralni? Milyen tapasztalatok vannak a fakultatív programokról? Várom válaszát, köszönettel: Ági
Kedves Katona Ágnes, érdemes otthonról hozni kávéfőzőt (kotyogót) és kávét is. Itt nincs kávéfőző, vizforraló, a reggelihez jár a kávé automatából a tejes kávé, presszó kávé vagy tea. Persze ez nem annyira erős mint az otthoni főzött kávé. A bárban van lehetőség török kávé fogyasztására. Amit otthonról hoznak saját felszerelést azért nem kell fizetniük. Teafőző van amiben lehet vizet forralni a rezsón. A fakultatív programokról nyilatkozzanak az utasok, eddig nem panaszkodott nálam senki :) Várjuk szeretettel.Üdv:Erika
Dátum: 2012-06-24 23:52:09
Süslecz Anita írta ekkor: 2012-06-22 19:05:30
Tisztelt Idegenvezető! Váltottam török lírát (TRY), és érdeklődnék, hogy amit beváltottam, az a fajta jó-e (a linken látható címletben váltottam): http://hu.wikipedia.org/w/index.php?title=F%C3%A1jl:10_T%C3%BCrk_Liras%C4%B1_front.jpg&filetimestamp=20120322074425 Segítségét, válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel: S. Anita
Kedves Anita, amennyiben nincs rajta a zöld specimen felirat keresztben amit én itt a linken látok akkor jó. Üdv:Erika
Szűcs Andrea Dátum: 2012-06-24 20:50:41
Kedves Erika! Mi az Olivia 133-as szobájába megyünk. A visszaigazolásban az van,hogy tengerre néző - itt a honlapon pedig az,hogy utcára.Melyik az igaz?Köszi:Andi