Kedves Grand Erika! Június 29-én indulunk Kusadasiba Debrecenből, a Yonca Apartmanban lesz a szállásunk. A konyha felszerelése érdekelne kicsit részletesebben. Nem szándékozom főzni, csak egy jó kávét reggelente. Olvastam, hogy a kávéfőző vagy vízforraló extra fizetendő, de ott kérhető vagy azért kell fizetni, amit itthonról viszünk és használni akarjuk? Van-e olyan edény, amiben kellemesen tudunk vizet forralni? Milyen tapasztalatok vannak a fakultatív programokról? Várom válaszát, köszönettel: Ági
Kedves Katona Ágnes, érdemes otthonról hozni kávéfőzőt (kotyogót) és kávét is. Itt nincs kávéfőző, vizforraló, a reggelihez jár a kávé automatából a tejes kávé, presszó kávé vagy tea. Persze ez nem annyira erős mint az otthoni főzött kávé. A bárban van lehetőség török kávé fogyasztására. Amit otthonról hoznak saját felszerelést azért nem kell fizetniük. Teafőző van amiben lehet vizet forralni a rezsón. A fakultatív programokról nyilatkozzanak az utasok, eddig nem panaszkodott nálam senki :) Várjuk szeretettel.Üdv:Erika