(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

NAgy Dátum: 2012-06-24 16:24:19
Niki írta ekkor: 2012-06-21 22:25:55
Kedves Tibor! Nagyon hasznos amit leírt! Mostmár biztos, hogy nem fizetünk be mi sem félpanziót! Köszönöm! :)
Eurót vagy Lyrát érdemesebb vinni? Válaszodat előre is köszönöm :)
Zsolnai Károly Dátum: 2012-06-24 14:07:23
Kedves Fórumozók!Aki már járt Kusadasiban,kérem írjon pár sort.Főleg,a Costlight hotel érdekel.köszi károly
Kóródi Éva Dátum: 2012-06-24 13:36:08
Kedves Grand Erika! Elnézést, hogy még mindig az étkezési témát taglalom, de engem az érdekelne, hogy csak a vacsora mennyibe kerül a Yonca-ban előre egy hétre (ott befizetve), illetve alkalmanként. Ha valaki a hazaérkezettek közül tudja, neki is megköszönöm, ha tájékoztat.
Katona Ágnes Dátum: 2012-06-23 09:16:18
Kedves Grand Erika! Június 29-én indulunk Kusadasiba Debrecenből, a Yonca Apartmanban lesz a szállásunk. A konyha felszerelése érdekelne kicsit részletesebben. Nem szándékozom főzni, csak egy jó kávét reggelente. Olvastam, hogy a kávéfőző vagy vízforraló extra fizetendő, de ott kérhető vagy azért kell fizetni, amit itthonról viszünk és használni akarjuk? Van-e olyan edény, amiben kellemesen tudunk vizet forralni? Milyen tapasztalatok vannak a fakultatív programokról? Várom válaszát, köszönettel: Ági
Süslecz Anita Dátum: 2012-06-22 19:05:30
Tisztelt Idegenvezető! Váltottam török lírát (TRY), és érdeklődnék, hogy amit beváltottam, az a fajta jó-e (a linken látható címletben váltottam): http://hu.wikipedia.org/w/index.php?title=F%C3%A1jl:10_T%C3%BCrk_Liras%C4%B1_front.jpg&filetimestamp=20120322074425 Segítségét, válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel: S. Anita