Kedves Grand Erika! Június 29-én indulunk Kusadasiba Debrecenből, a Yonca Apartmanban lesz a szállásunk. A konyha felszerelése érdekelne kicsit részletesebben. Nem szándékozom főzni, csak egy jó kávét reggelente. Olvastam, hogy a kávéfőző vagy vízforraló extra fizetendő, de ott kérhető vagy azért kell fizetni, amit itthonról viszünk és használni akarjuk? Van-e olyan edény, amiben kellemesen tudunk vizet forralni? Milyen tapasztalatok vannak a fakultatív programokról? Várom válaszát, köszönettel: Ági