(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Németh Tibor Dátum: 2012-06-21 09:33:33
Niki írta ekkor: 2012-06-20 20:04:17
Kedves Grand Éva! Csak hogy még tisztábban lássunk.. tehát itthon kifizetve a félpanziót, 19 000 Ft. Ha Kusadasiban fizetem ki és mind a 7 napra kérek félpanziót, akkor az ön állítása szerint az 8 euró/nap. Egy hétre számolva (8*7=) 56 euró, ez átszámolva 290 Ft/eurós árfolyamon, kb. 16 500 Ft. Szóval miért lenne kedvezőbb számomra Magyarországon 19 000 Ft-ot fizetni, amikor a helyszínen ugyanezért csupán maximum 17 000 Ft-ot kell fizetnem???
Kedves Niki! Bocs, hogy beleszólok, de igazad van,fura kicsit a helyzet. Pláne úgy, hogy a szomszéd apartmanban feleannyiért ehetsz (na jó, csak menüt). Szerintem (bárhogy fizeted) kissé túlárazták a kaját. Mi a családdal a múlt héten voltunk, ennek a töredékéből hoztuk ki magunk a dolgot. Pedig nem főztünk, reggelire jó kis péksütik, friss kenyér-sajt-felvágott, stb, vacsi meg éttermekben, gyorséttermekben. A belvárosban megszámlálhatatlan hely van, de az apartmanoktól a part felé is több, valamint a közeli Kipában kb 6 igényes "plázás" gyorskajálda, a hipermarket részen belül plusz még egy önkiszolgáló étterem. Csak példaként: a Kipában egy saslik tál kenyérrel, pidével, sült zöldséggel, grátisz előétel falatkákkal, felszolgálva3 euró (!), a köfte tál (8 darab fasírt!) 3.5 euró. A mindenhol kapható különféle döner kebabok 1-2 euró között vannak. Éttermekben fél grillcsirke (elég nagy) sültkrumplival, salátával, kenyérrel 3.5-4 euró között, és két embernek is elég. Pizzák 3-4 euró, utcai szeletbárokban 0.5-1 euró. Persze vannak ennél jóval drágább helyek is, de óriási a választék az olcsókból is, nem kell nagyon keresgélni. És persze Meki, BK stb. Azért írom le ezeket, mert én is sokat filóztam indulás előtt, talán másoknak segíthetek picit. Jó utat, mi is indulnánk vissza bármikor!
Zsolnai Károly Dátum: 2012-06-21 08:43:47
Elnézést elfelejtettem természetesen kifizetem!
Zsolnai Károly Dátum: 2012-06-21 08:42:26
kedves Erika!Különös kéréssel fordulok Önhöz.Minden út alkalmával,veszek egy helyi dísztányért.Sajnos a horváthországi eltörött.Nem lehetne megkérni egy sofőrt,hogy vegyen nekem egyet?És elhozná.Június 29.én indulunk Kusadasiba,a Bp.56-osok teréről.Kb.8-10-euró az ára.Nagyon megköszönném,s nagy örömet jelentene ez számomra.Várom válaszod,köszi,üdv.károly
Niki Dátum: 2012-06-20 20:05:40
Bocsánat, Grand Erika..
Niki Dátum: 2012-06-20 20:04:17
Kedves Grand Éva! Csak hogy még tisztábban lássunk.. tehát itthon kifizetve a félpanziót, 19 000 Ft. Ha Kusadasiban fizetem ki és mind a 7 napra kérek félpanziót, akkor az ön állítása szerint az 8 euró/nap. Egy hétre számolva (8*7=) 56 euró, ez átszámolva 290 Ft/eurós árfolyamon, kb. 16 500 Ft. Szóval miért lenne kedvezőbb számomra Magyarországon 19 000 Ft-ot fizetni, amikor a helyszínen ugyanezért csupán maximum 17 000 Ft-ot kell fizetnem???