(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kovács Attila Dátum: 2014-01-25 16:34:08
email:[email protected]
Kovács Attila Dátum: 2014-01-24 18:12:18
Kedves fórumozók! Személygépkocsival szeretnék menni Kusadasiba. Ehhez keresnék utastársakat (2 max 3 fő személyében) az ár 30-40eFt között lenne (létszám függő esetleges plusz 1 napi szállás). B-s jogosítvány nagy előny!! Júniúsi vagy szeptemberi időpontra. skype:soltiatesz74
Tóth Attiláné Dátum: 2014-01-21 20:35:21
kedves Fórumozók szeretmegkérdezni aki járt már Törökországban Kusadasi Yonca aparthotelbe milyen véleményekkel vagytok, vagy bmilyen véleményeket kapott az utazási iroda? köszönöm Ildikó smile
Grand Judit Dátum: 2014-01-15 11:10:08
Papp Renáta írta ekkor: 2014-01-14 13:38:54
Köszönöm a választ smile út lefoglalva, kifizetve, vigyázz Kusadasi, szeptemberben jövünk smile smile
Szeretettel varjuk Önöket :)
Papp Renáta Dátum: 2014-01-14 13:38:54
Grand Judit írta ekkor: 2014-01-14 09:38:02
Kedves Renáta! Buszaink Budapestről péntekenként 06:45-kor indulnak (az Ötvenhatosok teréről, a Homokórától ) és a Szerbia- Bulgária- Törökország útvonalon közlekedve, általában másnap 10:00-12:00 körül érkeznek meg Kusadasiba. Nem tartom valószínűnek, hogy idegeneket tennének be Önökhöz, de a foglalással kapcsolatos kérdéseit célszerűbb lenne az irodánktól kérni- személyesen, vagy telefonon- mert érdemben pontos tájékoztatást ez ügyben inkább ott tudnak adni. Szép napot kívánok! GrandJudit
Köszönöm a választ smile út lefoglalva, kifizetve, vigyázz Kusadasi, szeptemberben jövünk smile smile