Kedves Renáta!
Buszaink Budapestről péntekenként 06:45-kor indulnak (az Ötvenhatosok teréről, a Homokórától ) és a Szerbia- Bulgária- Törökország útvonalon közlekedve, általában másnap 10:00-12:00 körül érkeznek meg Kusadasiba. Nem tartom valószínűnek, hogy idegeneket tennének be Önökhöz, de a foglalással kapcsolatos kérdéseit célszerűbb lenne az irodánktól kérni- személyesen, vagy telefonon- mert érdemben pontos tájékoztatást ez ügyben inkább ott tudnak adni.
Szép napot kívánok!
GrandJudit
Köszönöm a választ

út lefoglalva, kifizetve, vigyázz Kusadasi, szeptemberben jövünk