(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-01-14 09:38:02
Papp Renáta írta ekkor: 2014-01-13 10:32:36
Kedves Fórumozók! Segítsen nekem valaki abban, hogy ha a szept. 20-27. turnussal megyünk, akkor mikor indulunk Bp-ről, illetve mikor érkezünk, melyik nap? Illetve még arra lennék kíváncsi, hogy ha egy 4 férőhelyes apartmant foglalunk, és csak ketten vagyunk benne, maradunk-e ketten, vagy beraknak hozzánk még másokat is? Köszönöm! smile
Kedves Renáta! Buszaink Budapestről péntekenként 06:45-kor indulnak (az Ötvenhatosok teréről, a Homokórától ) és a Szerbia- Bulgária- Törökország útvonalon közlekedve, általában másnap 10:00-12:00 körül érkeznek meg Kusadasiba. Nem tartom valószínűnek, hogy idegeneket tennének be Önökhöz, de a foglalással kapcsolatos kérdéseit célszerűbb lenne az irodánktól kérni- személyesen, vagy telefonon- mert érdemben pontos tájékoztatást ez ügyben inkább ott tudnak adni. Szép napot kívánok! GrandJudit
Papp Renáta Dátum: 2014-01-13 10:32:36
Kedves Fórumozók! Segítsen nekem valaki abban, hogy ha a szept. 20-27. turnussal megyünk, akkor mikor indulunk Bp-ről, illetve mikor érkezünk, melyik nap? Illetve még arra lennék kíváncsi, hogy ha egy 4 férőhelyes apartmant foglalunk, és csak ketten vagyunk benne, maradunk-e ketten, vagy beraknak hozzánk még másokat is? Köszönöm! smile
Kovácsné Szöllős Éva Dátum: 2014-01-11 17:24:05
Kaló Krisztina írta ekkor: 2014-01-10 23:00:51
Kedves Éva! Mi szept.14-től 2 hétig voltunk Coast Lightban. Nagyon jól éreztük magunkat. A légkondiért nem kellett fizetni. Bár az idő végig csodás volt, nem igazán volt szükség rá, hiszen nap közben vagy kirándultunk, vagy a parton süttettük a hasunka, estére meg nem éreztük szükségét. A szállót az itthoni besorolás szerint inkább három csillagosba sorolnám, de ha újra mehetnék csakis ezt választanám. A szobák tágasak hatalmas kényelmes ágyakkal, TV-vel (sose használtuk) kádas fürdővel, hajszárítóval. A szobában volt egy pici hűtő, ami elvileg a minbár céljára szolgát, de üres volt és a két hét alatt nem is töltötték, így az üdítőnket benne tartottuk. Itt a fórumon olvastam, hogy előző utasoknak volt problémája a szobába felvitt italokkal kapcsolatban, ezért ezt próbáltuk diszkrlten kezelni. A félpanziós ellátás nagyon bőséges. Reggelire főtt tojás, felvágottak, salik, gyümölcs, tea kávé, műzli, rengetel féle méz, lekvár, pékütik. Vacsorára mindig valamilyen krémleves két féle húsétel, köret, sali számtalan féle, két féle gyümölcs, aprósütemények, torták. Ha valami elfogyott újratöltötté, vagy ha szóltunk készségesen hoztak. Az italért külön kell fizetni, mivel ez nem all inclusive. Egy literes víz azért kibírható (2 líra), de nem néznek ki akkor sem, ha nem kértek semmit. Szerintem érdemes itthon venni lírát, így nem kell bajlódni a számolgatással. A fakultatívokról nem tudok nyilatkozni, mert mi autóval mentünk ki, így mindenhová magunk kirándultunk. Jártunk Ephesosban, Priénében, Milétoszban, Didimben, Bodrumban, Pamukkaléban, Trójában és Pergamonban. Ha valamit kihagytam volna írj a [email protected] és szívesen válaszolok! Kriszti
Kedves Krisztina! Köszönöm szépen az információkat. Éva
Kaló Krisztina Dátum: 2014-01-10 23:00:51
Kovácsné Szöllős Éva írta ekkor: 2014-01-09 09:21:28
Kedves Fórumozók! Kérem, ha van közöttetek, aki a Coast Light Hotelben nyaralt vagy az általános kérdésekkel kapcsolatban tud tájékoztatást adni, akkor segítsetek nekem (a hotelről is). Mi augusztus 30-án utazunk Kusadasiba (már alig várom), szeretném megtudni, hogy milyen időjárás van ebben az időszakban, a szállodában a légkondit érdemes-e kérni? Az úszáshoz érdemes-e cipőt vinni a tengeri sünök miatt? A fakultatív programok mennyi ideig tartanak, melyik napokon vannak általában, melyik az a program, amit nem szabad kihagyni (esetleg milyen privát programot ajánlotok)? Az árakkal kapcsolatban milyen tapasztalatotok volt, hol (bazár, outlet, hipermarket v. fakultatív programokon) érdemes vásárolni és euróval v. lírával? Török lírát milyen arányban érdemes váltani, egyáltalán, hol jár jobban az ember, ha lírával fizet? A fakultatív programokon milyen cipőt és öltözéket érdemes viselni? Előre is köszönök minden (fel nem sorolt kérdésben is) segítséget: Éva
Kedves Éva! Mi szept.14-től 2 hétig voltunk Coast Lightban. Nagyon jól éreztük magunkat. A légkondiért nem kellett fizetni. Bár az idő végig csodás volt, nem igazán volt szükség rá, hiszen nap közben vagy kirándultunk, vagy a parton süttettük a hasunka, estére meg nem éreztük szükségét. A szállót az itthoni besorolás szerint inkább három csillagosba sorolnám, de ha újra mehetnék csakis ezt választanám. A szobák tágasak hatalmas kényelmes ágyakkal, TV-vel (sose használtuk) kádas fürdővel, hajszárítóval. A szobában volt egy pici hűtő, ami elvileg a minbár céljára szolgát, de üres volt és a két hét alatt nem is töltötték, így az üdítőnket benne tartottuk. Itt a fórumon olvastam, hogy előző utasoknak volt problémája a szobába felvitt italokkal kapcsolatban, ezért ezt próbáltuk diszkrlten kezelni. A félpanziós ellátás nagyon bőséges. Reggelire főtt tojás, felvágottak, salik, gyümölcs, tea kávé, műzli, rengetel féle méz, lekvár, pékütik. Vacsorára mindig valamilyen krémleves két féle húsétel, köret, sali számtalan féle, két féle gyümölcs, aprósütemények, torták. Ha valami elfogyott újratöltötté, vagy ha szóltunk készségesen hoztak. Az italért külön kell fizetni, mivel ez nem all inclusive. Egy literes víz azért kibírható (2 líra), de nem néznek ki akkor sem, ha nem kértek semmit. Szerintem érdemes itthon venni lírát, így nem kell bajlódni a számolgatással. A fakultatívokról nem tudok nyilatkozni, mert mi autóval mentünk ki, így mindenhová magunk kirándultunk. Jártunk Ephesosban, Priénében, Milétoszban, Didimben, Bodrumban, Pamukkaléban, Trójában és Pergamonban. Ha valamit kihagytam volna írj a [email protected] és szívesen válaszolok! Kriszti
Grand Judit Dátum: 2014-01-10 11:02:13
Zsanett Bartos-Balla írta ekkor: 2014-01-09 14:00:57
Kedves Éva! Mi tavaly (2013) az augusztus 20-as héten voltunk, kb. 38 fok volt árnyékban. Mi a Yonca-ban voltunk, a klíma az árban volt. Tengeri sünök nincsenek, homokos a part. Mi hétfőn voltunk delfinshown, szerdán voltunk Pamukkaleban, az mindig csak szerdán van/volt. A többi fakultatívra nem fizettünk be,mert pihenni is szerettünk volna. Arra készüljetek, hogy Pamukkale nagyon fárasztó, de ne hagyjátok ki,mert csodálatos! Ott is borzasztó meleg volt,árnyék nincs!!!!! Naptej!!!!!!!! Bazár nagyon olcsó, 5 euro vagy 25 török líra, szinte minden. Olyan fizetőeszközt váltsatok ami épp jobb árfolyamon van,mert mindenhol mindent elfogadnak. Hipermarket a Kipa, szerintem elég drága,de nekünk félpanziónk volt, nem nagyon költöttünk kajára. Zsani
Kedves Fórumozók! A Yonca-ban a szobák ára idén már nem tartalmazza a klímát. Ezért külön kell fizetni 6€/nap. A fakultatív programok időpontja nincs kőbe vésve, tehát ezek még alakulhatnak. Az azonban biztos, hogy idén is ragyogó időre és élménydús programokra számíthatnak, akik Kusadasiba jönnek nyaralni. Mindenkit szeretettel várunk:) GrandJudit