(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-01-10 10:35:01
Vass Ferenc írta ekkor: 2014-01-09 15:03:59
smile Judittól kérdezném? Az érkezés utáni ismerkedési estek, majd a búcsú estek végleg megszüntek? Nincs rá igény, vagy a vendéglátók nem akarják? Üdv.:Ferenc smile
Kedves Ferenc, tapasztalatom szerint nem volt igény, ilyen estekre, de minden programok bővítésével kapcsolatos ötletre nyitottak vagyunk.....:)
Grand Judit Dátum: 2014-01-10 10:24:34
Papp Renáta írta ekkor: 2014-01-09 10:15:42
4 személyes, nem 3 :)
Kedves Renáta! minden szobához tartozik fürdőszoba.
Kovácsné Szöllős Éva Dátum: 2014-01-10 08:01:36
Kedves Zsanett! Pamukkáléban volt lehetőség fürdésre is? Köszi Éva
Papp Renáta Dátum: 2014-01-09 18:31:44
Farkas Róbertné írta ekkor: 2013-08-25 18:08:30
Kedves Krisztina! Talán én voltam?A facebook-on így talál meg:Farkasné Pápai Krisztina(Pápa)Üdvözlettel:Kriszti
Kedves Krisztina! Írtam Önnek facebookon, szerintem az egyéb üzenetekben lesz :) remélem innen kap valami értesítést :) Üdv: Reni
Papp Renáta Dátum: 2014-01-09 18:28:31
Tesár Ágnes írta ekkor: 2014-01-04 10:12:11
Kedves Judit! Köszönöm a kielégítő választ, az, meg, hogy nem lesz vízum, még jobb hír lenne :) Remélem, az október utolsó turnusa indul, akkor szeretnénk menni. Tapasztalat szerint milyen az idő és a víz akkor?
én úgy tudom, hogy tavaly nem indult az utolsó turnus, ismerősömék is azzal akartak menni...