Kedves Fórumozók!
Vasárnap érkeztünk haza Kusadasiból! Mindenkinek csak ajánlani tudom, a Yonca apartman személyzete és ellátása kifogástalan, és nincs távol mindentől, - mint amiket itt előzetesen olvastam - van a közelben bolt, bazár stb. Persze ha valaki nagyobb nyüzsgésre vágyik, akkor dolmusra kell szállni, de egyébként az is egy élmény. Busszal kicsit hosszú, de azt nem mondanám, hogy kibírhatatlan! Nekünk összességében nagyon tetszett Törökország, Judit is nagyon segítőkész és kedves volt, csak jó élményekkel jöttünk haza, és amennyiben lehetőségünk lesz rá, jövőre is ezt választjuk!!!!