Kedves Forumozok!!
Vasárnap érkeztünk meg Török országbol, illetve a Yonka apartmanból!! Mindenkinek csaj ajánlani tudom(maximálisan eggyetértek Papp Orsival:) Jo választás, jo pihenés vot!!
Köszönet a Grandtours Soförjeinek is, az utért :) És Judit Idegenvezetönknek is a Kedvességéért, Türelméért . Utolag is minden Jót Judit!!!
noémi