(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Pintér Ágnes Dátum: 2013-09-11 11:01:00
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2013-09-09 15:31:54
Kedves Ági! wifi van és az ingyenes majd Judit fogja megmondani a kódot odaérkezéskor. Illetve van lenn a recepción is egy gép az fizetős. (arra nem emlékszem hogy az mennyi)
köszönöm
Kaló Krisztina Dátum: 2013-09-11 07:06:03
Kedves Grandjudit! Szeretném elkérni a kinti telefonszámodat. Csak a biztonság kedvéért. Ha gondolod a kkalo@t-online-ra írd meg. Köszönöm szépen, Kriszti
Bende Éva Dátum: 2013-09-10 16:41:22
Kérném, ha a fórumozók között van aki az Asena hotelben nyaralt egy kis élménybeszámolót pár sorban irna !Milyen az ellátás,szobák .a tetőtéri fürdőmedence........stb..,melyik napon van a kirándulás Pamukáléban?Ami hirtelen igy eszembejutott.Előre is köszönöm!!
mészáros noémi Dátum: 2013-09-10 09:30:25
Kedves Forumozok!! Vasárnap érkeztünk meg Török országbol, illetve a Yonka apartmanból!! Mindenkinek csaj ajánlani tudom(maximálisan eggyetértek Papp Orsival:) Jo választás, jo pihenés vot!! Köszönet a Grandtours Soförjeinek is, az utért :) És Judit Idegenvezetönknek is a Kedvességéért, Türelméért . Utolag is minden Jót Judit!!! noémi smile
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2013-09-09 15:31:54
Pintér Ágnes írta ekkor: 2013-09-08 23:07:12
Érdeklődni szeretnék, hogy a Yonkában a szobákban milyen internet elérési lehetőség van, és mennyiért. Köszönöm.
Kedves Ági! wifi van és az ingyenes majd Judit fogja megmondani a kódot odaérkezéskor. Illetve van lenn a recepción is egy gép az fizetős. (arra nem emlékszem hogy az mennyi)