Kedves Galambos Istvánné és Bende Éva,
szeretném Önöket és mindenkit, aki hozzánk készül megnyugtatni, hogy itt Kusadasiban nem érzünk semmit a szíriai eseményekből.
Kedves Judit! Köszönöm szépen a megnyugtató választ! Bár a biztosító már nem ajánlatosként jelzi a Törökországi utazást, nem is fizet mindenért... /Így nem is érdemes kötnünk/ Még annyit kérdeznék, hogy, érdemes-e vinni szúnyogirtót? Ja, és most mibe kerül a vacsora, mivel ott szeretnénk befizetni, valamint ott most 1 euró hány török líra kb? Köszi