Sziasztok! Kérdezem a frissen visszaérkezettektől, mennyire biztonságos most Törökországban, és persze azon belül Kusadasiban? Az utóbbi napok egyre feszültebb politikai eseményei, kilátásai miatt kérdezem, ami azért bizonyos fokig Törökországot is érint... Érezhető-e arra a hatása? Mivel szept. 6-án mennénk, kicsit aggódom emiatt. Bár persze előre nem lehet tudni, merre "fejlődnek" /bízom benne, hogy jó irányba.../ addig az események, de milyen a hangulat, nyugalom van?
Ugyanezt kérdezném Grand Judittól is!!!
Felvilágosításotokat előre is köszönöm!
Kedves Galambos Istvánné és Bende Éva,
szeretném Önöket és mindenkit, aki hozzánk készül megnyugtatni, hogy itt Kusadasiban nem érzünk semmit a szíriai eseményekből.