(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2013-09-02 20:48:19
Galambos Istvánné írta ekkor: 2013-09-01 16:24:31
Sziasztok! Kérdezem a frissen visszaérkezettektől, mennyire biztonságos most Törökországban, és persze azon belül Kusadasiban? Az utóbbi napok egyre feszültebb politikai eseményei, kilátásai miatt kérdezem, ami azért bizonyos fokig Törökországot is érint... Érezhető-e arra a hatása? Mivel szept. 6-án mennénk, kicsit aggódom emiatt. Bár persze előre nem lehet tudni, merre "fejlődnek" /bízom benne, hogy jó irányba.../ addig az események, de milyen a hangulat, nyugalom van? Ugyanezt kérdezném Grand Judittól is!!! Felvilágosításotokat előre is köszönöm!
Kedves Galambos Istvánné és Bende Éva, szeretném Önöket és mindenkit, aki hozzánk készül megnyugtatni, hogy itt Kusadasiban nem érzünk semmit a szíriai eseményekből.
Greff Bettina Dátum: 2013-09-02 09:00:44
Kedves Judit! meg tudnàd mondani hogy szeptember 7-èn a Yonca apartmantòl mikor indul a busz vissza Budapestre? Válaszodat előre is köszönöm.
Greff Bettina Dátum: 2013-09-02 09:00:43
Kedves Judit! meg tudnàd mondani hogy szeptember 7-èn a Yonca apartmantòl mikor indul a busz vissza Budapestre? Válaszodat előre is köszönöm.
Bende Éva Dátum: 2013-09-01 20:42:07
Sziasztok!Az előző hozzászólóhoz kapcsolódva engem is érdekelne hogy .érezhető-e Törökországban bármi is sziriai eseményekből?Mi szeptember 20-án indulunk,amit persze már nagyon várunk ,hiszen 1 éve készülünk erre a szép útra.Én is nagyon várom a választ,melyet előre is köszönök.
Galambos Istvánné Dátum: 2013-09-01 16:24:31
Sziasztok! Kérdezem a frissen visszaérkezettektől, mennyire biztonságos most Törökországban, és persze azon belül Kusadasiban? Az utóbbi napok egyre feszültebb politikai eseményei, kilátásai miatt kérdezem, ami azért bizonyos fokig Törökországot is érint... Érezhető-e arra a hatása? Mivel szept. 6-án mennénk, kicsit aggódom emiatt. Bár persze előre nem lehet tudni, merre "fejlődnek" /bízom benne, hogy jó irányba.../ addig az események, de milyen a hangulat, nyugalom van? Ugyanezt kérdezném Grand Judittól is!!! Felvilágosításotokat előre is köszönöm!