Sziasztok! Azt az utastársat keresem, aki a Coast Ligh hotelben volt és sok képet tett fel a hotelről és a nyaralásáról a facebook-ra. Egyszer valahogyan rábukkantam, de mikor a többieknek is meg akartam mutatni már nem találtam. Mivel akkor láthatóak voltak a képek, gondolom publikusak és nem okoz gondot a kiváncsiskodás? Ha úgy találod kedves utitárs a kkalo@t-online-on is szívesen fogadnám az elérhetőséget. Köszi: Kriszti
Kedves Krisztina!
Talán én voltam?A facebook-on így talál meg:Farkasné Pápai Krisztina(Pápa)Üdvözlettel:Kriszti