Kedves Grand Judit! Tudnál segíteni, hogy kell kiváltanunk nemzetközi jogosítványt Törökországba. Tudom, ha ott bérenénk autót csak így adnak, de mi a saját autónkkal megyünk, tehát az érdekelne a határon kérik e? Kriszti
Kedves Kriszti, a határon csak a zöldkártyát ellenőrzik és természetesen az útlevelet:)
Több ismerősömet is körbekérdeztem, de senki nem említette, hogy a nemzetközi jogosítványt kérték volna tőle.