(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kaposvári András Dátum: 2013-07-22 21:43:28
Molnár Katalin írta ekkor: 2013-07-22 15:44:13
Szia! Mi tegnap érkeztünk haza Kusadasiról, nagyon szuper volt! Mindenkinek ajánlom. Nektek hol lesz a szállásotok? Mi a Carina Hotel-ben laktunk, a legjobb az összes közül,mert 15 percere van a városközpont és a strand is. A Yonca apartman rossz helyen van,nincs semmi a környéken,buszozni kell,ha a csenden kívül mást is szeretne az ember. Mi voltunk hajó kiránduláson, 25 euró volt,egésznapos benne van a korlátlan ital fogyasztás is,bőséges ebéd. Illetve a Pamukkale kirándulás volt még,az 45euro. Kemény nap,fárasztó,de a látvány megérte. Elvittek egy gyógyfürdőbe,ott ebéd is volt,aztán a Pamukkale, ott is lehetett fürödni. Másra nem mentünk el,bár a Jeep Safarin sokat gondolkodtunk,de mivel még soha senki nem próbálta,így kihagytuk. Mi szeretünk fürödni és napozni, jó feketék is lettünk. A Ladies beachen voltunk végig, sok az ember,de fantasztikus. Eurot vigyetek, teljesen felesleges váltani, mindenhol elfogadják,azonnal átszámolják. A törököknél kötelező alkudni is,mert a csillagoségen kezdik árulni a dolgokat. Egyedül a Kipa és a Tesco bevásárló boltokban van az,hogy elfogadják az eurot,de lírában adnak vissza. Feltétlenül menjetek el a Bar streetre és keressétek meg a Yucca Planetet, eszméletlen jó hely, a pincérek táncolnak, megy a buli:-) Jó utazást, biztos,hogy élvezni fogjátok!
Köszi a válaszodat,mi a pedig a Yonca apartmanban foglaltunk szállást,de nem hiszem,hogy gond.A hajókirándulásra,illetve az Aquaparkba (Delfinshow) szeretnénk mindenképp menni,de mi ez a jeep safari?Ez is egész napos program?
Molnár Katalin Dátum: 2013-07-22 19:35:19
Varga Vivien írta ekkor: 2013-07-22 19:09:09
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a Yonca apartmanban ha wifit szeretnék venni a szobába, az mennyibe fog kerülni? Illetve érdekelnének az élelmiszer és étterem árak is. Valaki említett jeep túrát, annak meg tudhatnám az árát? Köszönöm!
Szia! A jeep Safari ára 30 euro. A boltokban minden lírában van kiírva, az ásványvíz kb 1 euro volt,de a yoncaba helyben is lehet kapni olcsóbban. Az éttermek 8 eurotól felfelé vannak. Attól függ mit eszel. Egy pizza 13-tól volt.
Varga Vivien Dátum: 2013-07-22 19:09:09
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a Yonca apartmanban ha wifit szeretnék venni a szobába, az mennyibe fog kerülni? Illetve érdekelnének az élelmiszer és étterem árak is. Valaki említett jeep túrát, annak meg tudhatnám az árát? Köszönöm!
Molnár Katalin Dátum: 2013-07-22 15:44:13
Kaposvári András írta ekkor: 2013-07-21 14:56:26
Sziasztok!Barátnőmmel pénteken indulunk Kusadasiba,azt szeretném megtudni hogy jelenleg milyen fakultativ programok vannak,és miket érdemes kipróbálni,és hogy lehet rjuk jelentkezni,valamint mennyibe kerülnek? Ezenkívűl szeretném tudni hogy pl. egy éttermi vacsora/ ebéd körülbelül mennyibe kerül? Az sem teljesen egyértelmű számomra,hogy eurót vagy török lírát vigyünk e többségben,mert az utazási irodában eurót mondanak,itt a fórumozók között pedig inkább a lírát .. Előre is köszönöm a válaszokat!További szép nyarat!
Szia! Mi tegnap érkeztünk haza Kusadasiról, nagyon szuper volt! Mindenkinek ajánlom. Nektek hol lesz a szállásotok? Mi a Carina Hotel-ben laktunk, a legjobb az összes közül,mert 15 percere van a városközpont és a strand is. A Yonca apartman rossz helyen van,nincs semmi a környéken,buszozni kell,ha a csenden kívül mást is szeretne az ember. Mi voltunk hajó kiránduláson, 25 euró volt,egésznapos benne van a korlátlan ital fogyasztás is,bőséges ebéd. Illetve a Pamukkale kirándulás volt még,az 45euro. Kemény nap,fárasztó,de a látvány megérte. Elvittek egy gyógyfürdőbe,ott ebéd is volt,aztán a Pamukkale, ott is lehetett fürödni. Másra nem mentünk el,bár a Jeep Safarin sokat gondolkodtunk,de mivel még soha senki nem próbálta,így kihagytuk. Mi szeretünk fürödni és napozni, jó feketék is lettünk. A Ladies beachen voltunk végig, sok az ember,de fantasztikus. Eurot vigyetek, teljesen felesleges váltani, mindenhol elfogadják,azonnal átszámolják. A törököknél kötelező alkudni is,mert a csillagoségen kezdik árulni a dolgokat. Egyedül a Kipa és a Tesco bevásárló boltokban van az,hogy elfogadják az eurot,de lírában adnak vissza. Feltétlenül menjetek el a Bar streetre és keressétek meg a Yucca Planetet, eszméletlen jó hely, a pincérek táncolnak, megy a buli:-) Jó utazást, biztos,hogy élvezni fogjátok!
Kaposvári András Dátum: 2013-07-21 14:56:26
Sziasztok!Barátnőmmel pénteken indulunk Kusadasiba,azt szeretném megtudni hogy jelenleg milyen fakultativ programok vannak,és miket érdemes kipróbálni,és hogy lehet rjuk jelentkezni,valamint mennyibe kerülnek? Ezenkívűl szeretném tudni hogy pl. egy éttermi vacsora/ ebéd körülbelül mennyibe kerül? Az sem teljesen egyértelmű számomra,hogy eurót vagy török lírát vigyünk e többségben,mert az utazási irodában eurót mondanak,itt a fórumozók között pedig inkább a lírát .. Előre is köszönöm a válaszokat!További szép nyarat!