Kedves Grandjudit!
Köszönöm,hogy megválaszoltad a kérdéseimet.
Gondoltam,hogy a hotelben nem engedélyezett az innivaló bevitele,de azért a táskáinkat csak nem ellenőrzik át...:)
Még arra szeretném,ha válaszolnál nekem,hogy a Long Beach-en és a Ladies Beach-en van-e elegendő napernyő,napágy vagy érdemes korán elindulnunk és mennyibe kerül a használatuk. Melyik a szebb,tisztább,kevésbé zsúfolt?
Köszönöm előre a tájékoztatásod!
Kedves Hédi,
természetesen nincs taskaellenőrzés:)
10TL-ba kerül két napágy és a hozzájuk tartozó napernyő bérlése/nap az említett strandokon. Szerintem mind a két helyet próbáljátok ki, tudod.... mindenkinek más jön be...A hétvégék elég zsúfoltak, hiszen a környék nagyobb városaiból, településeiről is jönnek ilyenkor strandolni ide.