(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-08-01 08:12:43
írta ekkor: 2016-07-31 19:51:21
Kedves Orsolya!Az érkezés napján a tájékoztatókon részletesen szó van a hazautazásról.Amennyiben hét közben mégis kérdés merülne fel ezzel kapcsolatban,minden nap van fogadóóra az apartmanoknál.Az indulás napján 09:00-ig el kell hagyni a szobákat.Ekkor,mikor már mindenki kipakolt, az összes apartmanházhoz kimegyünk (09:00-09:30), és tájékoztatjuk a vendégeket arról,hogy mikor érnek be a buszok és mikor lesz a bepakolás.A bepakolás időpontjáig nyugodtan el lehet menni,nem kell a bőröndön ülni,az Alexia esetében pedig a kávézó teraszán is el lehet tölteni ezt az időt.Mikor megtörténik a bepakolás,a buszba fel lehet szállni és lemenni vele akár a városközpontig,akár egészen a benzinkútig, ahonnan az indulás lesz 16:00-kor.A hazaindulásig természetesen van szabadprogram,lehet még ebédelni,vásárolni vagy akár a partra is le lehet menni egy utolsót csobbanni.Van a strandokon édesvizű zuhanyzó.A keddi napon mosdózási lehetőség a Bianco Tavernanál van,de a tapasztalat az,hogy senkit nem kergetnek el,ha beszalad valahova a wc-re.Remélem segítettünk és így már minden érthetőbb.Üdv: Vatai Eszter
Kedves Grand Eszter! Köszönöm! A hazaút miatt aggódom kevésbé, az úgy is úgy lesz ahogyan lennie, kell. Bízom benne hogy flottul fog menni s még fél napot tökéletesen tudom tölteni a tengerben. A benzinkutat meg már jó előre kinézem, hogy ne kelljen lemenni oda :) Inkább a néni bejárás zavar. De többen azt írták 11 fele takarít akkor meg már mi nem leszünk otthon az apartmanba evvel képes vagyok kiegyezni ;) :) Köszönöm segítőkészséged s alig várom hogy ott legyünk már csak két hét :D
Grand Sándor Dátum: 2016-07-31 22:59:25
Forrai Ferenc írta ekkor: 2016-07-31 21:42:03
Tavaly voltunk Pargán, akkor is azt tapasztaltuk, hogy kissé(?) szervezetlenül mentek a dolgok. Ez volt a harmadik utunk a Grand-dal, előző helyeken minden flottul ment, pedig ott csak egy-egy idegenvezető volt. A gyűjtöutas utaztatás vitathatatlanul nagy érdeme az utazási irodának, ez komoly logisztikát igényel, amibe azért sokszor csúszik be hiba, amiket az utasok ha szóvá tesznek, akkor arra az a válasz, hogy ez az ára a viszonylagos olcsóságnak. Nos idén kipróbáltunk egy másik utazási irodát, nem volt átszállás, a busz közvetlenül az apartmanig vitt, ennek az volt az ára, hogy nem a lakóhelyünkön tudtunk felszállni a gyűjtőjáratra, hanem 30 km-re át kellett mennünk egy másik városba. Ennyit megért! Volt csomagszoba, volt tusoló, WC a hazautazás napján, csak este indultunk vissza nem pedig már délután, így az utolsó nap is teljes volt és probléma mentes. A jobb szervezés nem került többe, hogy idézzek, sőt kevesebbe került. Lehet, hogy a nagy Grand-nál itt-ott aktualizálni kellene a hozzáállást az utasokhoz, végül is valahol csak mi tartjuk el az utazási irodát?
Kedves Feri! Nem vagyunk tökéletesek, biztos becsúsznak hibák - esetleg kiszámíthatatlan tényezők a nagy számok törvénye alapján -,de azt garantálom,nem szándékosan. Lehetne egy kicsit tényszerűvé tenni a hozzászólását? Hol nyaraltak,mi volt az apartman neve? Újra Párgán? A normál ár volt olcsóbb vagy akciósan fizettek? Mi nem csináltunk last minutot,más szinte mindenki. Nálunk, a "nagy Grandnál" erkölcsi kérdés,hogy ne járjon rosszabbul az előfoglaló utas mint a később. Van aki ezt nem bírja anyagilag,-az idei vacak szezont- így akciózik. Nálunk is van ahol tudunk csomagszobát tusolót wc-t biztosítani, nálunk is van olyan nyaralóhely ahonnan este indulunk vissza. Ez nem szervezés kérdése,adottságok,katalógusban a házaknál feltüntetve előre. Párga pl. azért délutáni visszaindulás mert az észak -görög nyaralóhelyekkel,gyűjtő útvonallal megy párhuzamosan és ez hosszabb út,a vele párhuzamos Paralia már így is 19,30-kor indul vissza. Ezen kívül Párga fizikai adottságai tök másak,nehezebbek mint pl Paralia. Lehet, amit szervezetlenségnek gondolnak az a legjobb abban a szituációban?Még Párgán is mindenkit a szállásnál teszünk le- ahol fizikailag lehetséges. Kisteherautót tartunk ott azokhoz a házakhoz ahol ez nem lehetséges a csomagoknak. Szerintem nem Párgán voltak az idén,mert nem sok ház van busszal megközelithető helyen.Konkrétan miben gondolja az utasokhoz való hozzáállásunk aktualizálását? Adjon tanácsot és ha meggyőz, lekövetjük! Természetesen kinek a pap,kinek a papné.
Forrai Ferenc Dátum: 2016-07-31 21:42:03
Tavaly voltunk Pargán, akkor is azt tapasztaltuk, hogy kissé(?) szervezetlenül mentek a dolgok. Ez volt a harmadik utunk a Grand-dal, előző helyeken minden flottul ment, pedig ott csak egy-egy idegenvezető volt. A gyűjtöutas utaztatás vitathatatlanul nagy érdeme az utazási irodának, ez komoly logisztikát igényel, amibe azért sokszor csúszik be hiba, amiket az utasok ha szóvá tesznek, akkor arra az a válasz, hogy ez az ára a viszonylagos olcsóságnak. Nos idén kipróbáltunk egy másik utazási irodát, nem volt átszállás, a busz közvetlenül az apartmanig vitt, ennek az volt az ára, hogy nem a lakóhelyünkön tudtunk felszállni a gyűjtőjáratra, hanem 30 km-re át kellett mennünk egy másik városba. Ennyit megért! Volt csomagszoba, volt tusoló, WC a hazautazás napján, csak este indultunk vissza nem pedig már délután, így az utolsó nap is teljes volt és probléma mentes. A jobb szervezés nem került többe, hogy idézzek, sőt kevesebbe került. Lehet, hogy a nagy Grand-nál itt-ott aktualizálni kellene a hozzáállást az utasokhoz, végül is valahol csak mi tartjuk el az utazási irodát?
Dátum: 2016-07-31 19:51:21
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2016-07-29 13:59:44
Kedves Eszter! nagyon elszomorított, amit olvastam. Mi két hét múlva indulunk és mi is az Alexiába leszünk. Hogy értsem azt, hogy a tulajdonos bemászkál a szobába kopogtatás és minden nélkül? Miért jön be egyáltalán ha ott vagyunk??? Nincs melegvíz? Meg vagyok döbbenve! Arról már olvastam, hogy benzinkút a gyűjtőpont. Megtennéd hogy kifejtenéd bővebben, hogy zajlik az utolsó nap. Mert eddig mindenhol úgy volt hogy kipakoltunk a szobából megvártuk míg megjön a busz arra felpakoltunk s utána még 2-3 órára lementünk a partra sétálni, fürdeni, enni stb stb. Erre itt már akkor nem lesz lehetőség??? A busz elvileg délután 3-4 fele indul vissza, addig csak nem kell egy benzinkúton ülni?????, amikor a tengerben is lehetek :) Nagyon köszönöm ha válaszolsz! Kedves Idegenvezetők! Nagyon kérem ezt a tulajdonos bemászkál a szobába dolgot érdeklődjétek meg, mert ez nonsens számomra. Kérlek a többi kérdésre is adjatok válaszokat azok számára akik még most mennek, remélem egyik eset sem rendszeres csupán sajnálatos véletlenek :( Köszönöm mindenkinek a választ!
Kedves Orsolya!Az érkezés napján a tájékoztatókon részletesen szó van a hazautazásról.Amennyiben hét közben mégis kérdés merülne fel ezzel kapcsolatban,minden nap van fogadóóra az apartmanoknál.Az indulás napján 09:00-ig el kell hagyni a szobákat.Ekkor,mikor már mindenki kipakolt, az összes apartmanházhoz kimegyünk (09:00-09:30), és tájékoztatjuk a vendégeket arról,hogy mikor érnek be a buszok és mikor lesz a bepakolás.A bepakolás időpontjáig nyugodtan el lehet menni,nem kell a bőröndön ülni,az Alexia esetében pedig a kávézó teraszán is el lehet tölteni ezt az időt.Mikor megtörténik a bepakolás,a buszba fel lehet szállni és lemenni vele akár a városközpontig,akár egészen a benzinkútig, ahonnan az indulás lesz 16:00-kor.A hazaindulásig természetesen van szabadprogram,lehet még ebédelni,vásárolni vagy akár a partra is le lehet menni egy utolsót csobbanni.Van a strandokon édesvizű zuhanyzó.A keddi napon mosdózási lehetőség a Bianco Tavernanál van,de a tapasztalat az,hogy senkit nem kergetnek el,ha beszalad valahova a wc-re.Remélem segítettünk és így már minden érthetőbb.Üdv: Vatai Eszter
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-07-31 19:06:35
Olajos Eszter írta ekkor: 2016-07-31 16:55:13
Nektek már így biztos nem lesz extra meglepetés :D Grand Sándor nem igazán segítőkész, plusz nem a részek összességét nézi, hanem kiragad részeket, és még letámad. Nem kell aggódnotok, jól fogjátok magatokat érezni. És ha használod Alexia maminál a megbeszélt tábla rendszert, szerintem szerencséd is lehet :) Az idegenvezetőt, pedig mindenképpen az első nap kérjétek meg, hogy beszéljen velük, akkor úgyis ott van mindkettő, és akkor le is lehet tisztázni.
Mindenképp jól érezzük magunkat ez tuti, köszönöm, hogy felkészítettél, remélem azért hátha történik valami érdemi lépés. Hiszen csak arra lenne jó ez a fórum hogy mind a jót mind a rosszat lássuk és segítsük egymást a legjobb nyaraláshoz! :)