(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Olajos Eszter Dátum: 2016-07-30 19:45:50
Grand Sándor írta ekkor: 2016-07-29 23:20:43
Kedves Eszter! Nem ígértük,hogy mosdó és várakozási lehetőség van - általunk biztosítva-az Alexiánál vagy bárhol szervezetten.Szabad program van,strand,város stb. Ettől függetlenül a Bianco Café a tengerparton (Babos tulajáé) ad ingyen mosdót,várakozni ott sem lehet.A strandon van zuhany és öltöző ingyen.Biztosan figyelt az idvez tájékoztatón?Nagy S ügyv
Kedves Sándor! Köszönöm lenyűgöző stílusát.. Minden alkalommal figyelek. De ha az idegenvezető nem ad normális tájékoztatást, akkor sajnos hiába.. Tolo/Zakintosz/Neos Marmaras - ezeken a görög utakon, mindig volt normális zuhanyzási és várakozási lehetőség a hazautazás napján is. Ha nem kaptam tájékoztatást arról, hogy itt nem ez lesz a helyzet, szerintem nem az én hibám, hogy joggal feltételeztem, hogy itt is hasonló lesz a helyzet. Nevetséges volt, hogy 3 órán át a betonon ülve/fekve vártunk a buszra. Az sem volt kifejtve, hogy mivel mi a Valtosra jártunk, hogy a krioneri strandokon van édes vizi zuhany. de sebaj, el lehet intézni azzal, hogy biztos én nem figyeltem.. Alexia mamával pedig szerintem igenis beszélni kell, hogy minimum kopogtasson, és legyen kedves akkor bemenni, amikor azt a bent lakó jóváhagyta. csak hozzáállás kérdése.. Nyilván az is rendben van, hogy lemaradtunk a Meteorákról, mert normális tájékoztatást szombaton kaptunk csak, arról hogy a vasárnapi Vikos kanyon nem lesz. De a pénzünket, amit már kedden leadtunk, azt is csak vasárnap kaptuk vissza.
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-07-30 06:30:44
Grand Sándor írta ekkor: 2016-07-29 23:13:49
Kedves Orsolya! A hídon akkor megyünk át ha odaérünk. Ne pánikoljon már előre!Figyeljen majd arra,mit mondanak az idegenvezetők, mert ez a benzinkutas várakozás hülyeség. Ott parkol a busz,mert a városban percekre is gáz megállni. Amúgy zárva is lesz indulásig. Az csak a hazaindulás helye.Addig szabadprogram van a kiköltözés után. Görög 16 órakor indulunk haza.Az Alexia,-mint általában a párgás házaknál-turnus közben takarít és nem tudjuk lebeszélni róla -nem is akarjuk-mert szerinte így a turnusváltáskor könnyebb.Ha valami baj van,szóljon az idvezeknek vagy hívjon engem. 30-9-439-751. Nagy Sándor ügyv.
Kedves Sándor! Köszönöm személyes levelét, dehogy pánikolok :) , izgatottan várom az indulást egész évben :) Csak a privát szférám szeretném óvni, nem szeretném ha feszengeni kellene hogy mikor toppan be a néni és épp nincs rajtunk ruha vagy a wcn ülünk pl... :) Azért majd megpróbálom megkérni hogy ha lehet 10 után jöjjön, akkor már úgysem leszünk otthon. Remélem ebbe talán belemegy! :)
Grand Sándor Dátum: 2016-07-29 23:20:43
Olajos Eszter írta ekkor: 2016-07-29 11:59:11
Sziasztok! Mi 2 napja jöttünk haza. Sajnos azösszes Grandos utunkból, azt kell mondjam, hogy ez volt a legszervezettlenebb. Az Alexia apartmanban laktunk, ahol kopogtatás nélkül jött-ment a tulajdonos. Meleg víz inkább csak nyomokban volt. Az elutazás napján 3 órát a kocsi felhajtón vártunk. Amikor végre megjött a busz, kiderült, hogy a gyűjtőpont nem más, mint egy benzinkút. Nincs se mosdó, se normális várakozási lehetőség. Nem kaptunk normális tájékoztatást, hogy hogyan is tudjuk az indulás előtti órákat ütemezni. Nem volt már zuhanyzási lehetőség. Ezen kívül, kedd délután lehetett jelentkezni faktultatív programra, legkésőbb szerda reggel. Be is fizettük a Vikost és az Acherónt. Ehhez képest csak szombaton szóltak, hogy nem indul a vikos. Így viszont lecsúsztunk a Meteorákról is, csak azért, mert nem szóltak az idegenvezetők időben. Ahhoz képest hogy 3 idegenvezetőnk is volt sokkal inkább szétcsúszott a dolog. Parga szép, de ez sajnos most rányomta a bélyegét a nyaralásra.
Kedves Eszter! Nem ígértük,hogy mosdó és várakozási lehetőség van - általunk biztosítva-az Alexiánál vagy bárhol szervezetten.Szabad program van,strand,város stb. Ettől függetlenül a Bianco Café a tengerparton (Babos tulajáé) ad ingyen mosdót,várakozni ott sem lehet.A strandon van zuhany és öltöző ingyen.Biztosan figyelt az idvez tájékoztatón?Nagy S ügyv
Grand Sándor Dátum: 2016-07-29 23:13:49
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2016-07-29 13:59:44
Kedves Eszter! nagyon elszomorított, amit olvastam. Mi két hét múlva indulunk és mi is az Alexiába leszünk. Hogy értsem azt, hogy a tulajdonos bemászkál a szobába kopogtatás és minden nélkül? Miért jön be egyáltalán ha ott vagyunk??? Nincs melegvíz? Meg vagyok döbbenve! Arról már olvastam, hogy benzinkút a gyűjtőpont. Megtennéd hogy kifejtenéd bővebben, hogy zajlik az utolsó nap. Mert eddig mindenhol úgy volt hogy kipakoltunk a szobából megvártuk míg megjön a busz arra felpakoltunk s utána még 2-3 órára lementünk a partra sétálni, fürdeni, enni stb stb. Erre itt már akkor nem lesz lehetőség??? A busz elvileg délután 3-4 fele indul vissza, addig csak nem kell egy benzinkúton ülni?????, amikor a tengerben is lehetek :) Nagyon köszönöm ha válaszolsz! Kedves Idegenvezetők! Nagyon kérem ezt a tulajdonos bemászkál a szobába dolgot érdeklődjétek meg, mert ez nonsens számomra. Kérlek a többi kérdésre is adjatok válaszokat azok számára akik még most mennek, remélem egyik eset sem rendszeres csupán sajnálatos véletlenek :( Köszönöm mindenkinek a választ!
Kedves Orsolya! A hídon akkor megyünk át ha odaérünk. Ne pánikoljon már előre!Figyeljen majd arra,mit mondanak az idegenvezetők, mert ez a benzinkutas várakozás hülyeség. Ott parkol a busz,mert a városban percekre is gáz megállni. Amúgy zárva is lesz indulásig. Az csak a hazaindulás helye.Addig szabadprogram van a kiköltözés után. Görög 16 órakor indulunk haza.Az Alexia,-mint általában a párgás házaknál-turnus közben takarít és nem tudjuk lebeszélni róla -nem is akarjuk-mert szerinte így a turnusváltáskor könnyebb.Ha valami baj van,szóljon az idvezeknek vagy hívjon engem. 30-9-439-751. Nagy Sándor ügyv.
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-07-29 13:59:44
Olajos Eszter írta ekkor: 2016-07-29 11:59:11
Sziasztok! Mi 2 napja jöttünk haza. Sajnos azösszes Grandos utunkból, azt kell mondjam, hogy ez volt a legszervezettlenebb. Az Alexia apartmanban laktunk, ahol kopogtatás nélkül jött-ment a tulajdonos. Meleg víz inkább csak nyomokban volt. Az elutazás napján 3 órát a kocsi felhajtón vártunk. Amikor végre megjött a busz, kiderült, hogy a gyűjtőpont nem más, mint egy benzinkút. Nincs se mosdó, se normális várakozási lehetőség. Nem kaptunk normális tájékoztatást, hogy hogyan is tudjuk az indulás előtti órákat ütemezni. Nem volt már zuhanyzási lehetőség. Ezen kívül, kedd délután lehetett jelentkezni faktultatív programra, legkésőbb szerda reggel. Be is fizettük a Vikost és az Acherónt. Ehhez képest csak szombaton szóltak, hogy nem indul a vikos. Így viszont lecsúsztunk a Meteorákról is, csak azért, mert nem szóltak az idegenvezetők időben. Ahhoz képest hogy 3 idegenvezetőnk is volt sokkal inkább szétcsúszott a dolog. Parga szép, de ez sajnos most rányomta a bélyegét a nyaralásra.
Kedves Eszter! nagyon elszomorított, amit olvastam. Mi két hét múlva indulunk és mi is az Alexiába leszünk. Hogy értsem azt, hogy a tulajdonos bemászkál a szobába kopogtatás és minden nélkül? Miért jön be egyáltalán ha ott vagyunk??? Nincs melegvíz? Meg vagyok döbbenve! Arról már olvastam, hogy benzinkút a gyűjtőpont. Megtennéd hogy kifejtenéd bővebben, hogy zajlik az utolsó nap. Mert eddig mindenhol úgy volt hogy kipakoltunk a szobából megvártuk míg megjön a busz arra felpakoltunk s utána még 2-3 órára lementünk a partra sétálni, fürdeni, enni stb stb. Erre itt már akkor nem lesz lehetőség??? A busz elvileg délután 3-4 fele indul vissza, addig csak nem kell egy benzinkúton ülni?????, amikor a tengerben is lehetek :) Nagyon köszönöm ha válaszolsz! Kedves Idegenvezetők! Nagyon kérem ezt a tulajdonos bemászkál a szobába dolgot érdeklődjétek meg, mert ez nonsens számomra. Kérlek a többi kérdésre is adjatok válaszokat azok számára akik még most mennek, remélem egyik eset sem rendszeres csupán sajnálatos véletlenek :( Köszönöm mindenkinek a választ!