(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Dátum: 2016-01-07 16:27:39
Dajka Zsuzsánna írta ekkor: 2016-01-05 10:31:29
Kedves Fórumozók! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Tapasztalatokra lennék kíváncsi a Sifakis apartman külső épületeivel kapcsolatban, mivel 3 fős szállásra van szükségünk. Felszereltség, kilátás, part megközelíthetősége, boltok, pékség közelsége...minden infó érdekel! :-) Köszönöm szépen előre is a segítséget!!! :-)
Kedves Zsuzsánna! Az apartman alapfelszereltséggel bír,. A kilátás a kertre nyílik.A partot gyalog kb. 15 perc alatt lehet megközelíteni.A központ 5percre van,több pékéggel,szupermarkettel. Üdv: Eszter
Dátum: 2016-01-07 16:22:01
Szandi írta ekkor: 2016-01-03 19:35:08
Kedves Grand Tours! Idén Pargára megyünk nyaralni az Alexia Appartmanba. Olvastunk róla sok jó vélemény, de sajnos azt is hogy ott nem egy embernél történt lopás a széfekből. Érdeklődnék, hogy az incidens hatására történt-e pozitív változás? Nagyon tetszik a szállás, de nem szeretnénk egy ilyen rossz élménnyel elrontani a nyaralásunkat.
Kedves Alexandra! Én csak azt tudom mondani,hogy azután a bizonyos incidens után,nem volt több ilyen probléma. Üdv: Eszter
Dátum: 2016-01-07 16:20:09
Klopp Gyula írta ekkor: 2015-12-25 09:48:45
Kedves Grand Klári és Eszter ! Békés karácsonyt, és boldog újévet kívánunk Nektek. Olyan jól éreztük magunkat veletek májusban, hogy jövőre ugyanott, csak szeptemberben. Úgyhogy aug. 30.-án megyünk !!!
Kedves Gyula! Nagyon szépen köszönjük a jó kívánságokat és mi is hasonló jókat kívánunk Nektek! :) Várunk Titeket,találkozunk szeptemberben!
Dátum: 2016-01-07 16:18:15
Évaanya írta ekkor: 2015-12-21 21:48:16
Kedves Grand Eszter! Köszönöm a választ! A Babos-tól a Valtos homokos részéig kb. mekkora a távolság? Autót 2015-ben milyen áron lehetett kb. bérelni? Békés, boldog ünnepeket kívánok a Grand Tours munkatársainak és a Fórumtársaknak!
Kedves Éva! Köszönjük,BOLDOG ÚJ ÉVET mindenkinek!A Valtost a Babostól gyalog kb. 15-20perc alatt lehet elérni,plusz 5perc ha a homokos végéig megyünk.Nem mondanék távolságokat légvonalban,Pargan ugyanis igen sok a szűk utcácska és kaptató. A 2015-ös autókölcsönzési árak kb. 35 és 45Euro között mozogtak. Üdv: Eszter
Kovács Rómeó Dátum: 2016-01-05 13:02:31
Sziasztok ! Parga út befizetve *-* Most először leszünk ott nagyon várjuk már :) Lenne egy kérdésem hogy magyar étlapos étterem van e ? ha igen melyik az :) előre is Köszönöm a választ Boldog Új Évet Mindenkinek smile