Kedves Fórumozók!
Egy kis segítséget szeretnék kérni! Tapasztalatokra lennék kíváncsi a Sifakis apartman külső épületeivel kapcsolatban, mivel 3 fős szállásra van szükségünk. Felszereltség, kilátás, part megközelíthetősége, boltok, pékség közelsége...minden infó érdekel! :-)
Köszönöm szépen előre is a segítséget!!! :-)
Kedves Zsuzsánna!
Az apartman alapfelszereltséggel bír,. A kilátás a kertre nyílik.A partot gyalog kb. 15 perc alatt lehet megközelíteni.A központ 5percre van,több pékéggel,szupermarkettel.
Üdv:
Eszter