Kedves Grand Tours!
Idén Pargára megyünk nyaralni az Alexia Appartmanba. Olvastunk róla sok jó vélemény, de sajnos azt is hogy ott nem egy embernél történt lopás a széfekből. Érdeklődnék, hogy az incidens hatására történt-e pozitív változás? Nagyon tetszik a szállás, de nem szeretnénk egy ilyen rossz élménnyel elrontani a nyaralásunkat.
Szia Alexandra! Mi 2014-ben voltunk az Alexiában és nagyon meg voltunk elégedve, tiszta, igényes apartman, csak ajánlani tudom. Erről a lopás dologról én nem hallottam, sőt, mi a széfet egyáltalán nem használtuk, mégsem tűnt el semmi a szobából. Pedig volt olyan, hogy este, amikor vacsorázni mentünk a fényképező gépet is ott hagytuk az ágyon ( nem 20 eFt-os gépről van szó), az ékszereim mindig az asztalon voltak, mégsem tűnt el semmi. Valamint, pénz sem tűnt el, pedig az összeset nem vittük magunkkal. Én bátran ajánlom.