Kedves Grand Klári és Eszter !
Békés karácsonyt, és boldog újévet kívánunk Nektek. Olyan jól éreztük magunkat veletek májusban, hogy jövőre ugyanott,
csak szeptemberben. Úgyhogy aug. 30.-án megyünk !!!
Kedves Gyula! Érdeklődöm, hogy májusban mikor voltatok Pargán? Milyen volt az idő? Mi jövőre az első két turnusban szeretnénk menni, már be is fizettük az Alexia 7-es apartmant.