(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Kokauszkiné Tóth Edit Dátum: 2015-12-27 07:29:04
Klopp Gyula írta ekkor: 2015-12-25 09:48:45
Kedves Grand Klári és Eszter ! Békés karácsonyt, és boldog újévet kívánunk Nektek. Olyan jól éreztük magunkat veletek májusban, hogy jövőre ugyanott, csak szeptemberben. Úgyhogy aug. 30.-án megyünk !!!
Kedves Gyula! Érdeklődöm, hogy májusban mikor voltatok Pargán? Milyen volt az idő? Mi jövőre az első két turnusban szeretnénk menni, már be is fizettük az Alexia 7-es apartmant.
Klopp Gyula Dátum: 2015-12-25 09:48:45
Kedves Grand Klári és Eszter ! Békés karácsonyt, és boldog újévet kívánunk Nektek. Olyan jól éreztük magunkat veletek májusban, hogy jövőre ugyanott, csak szeptemberben. Úgyhogy aug. 30.-án megyünk !!!
Évaanya Dátum: 2015-12-21 21:48:16
Kedves Grand Eszter! Köszönöm a választ! A Babos-tól a Valtos homokos részéig kb. mekkora a távolság? Autót 2015-ben milyen áron lehetett kb. bérelni? Békés, boldog ünnepeket kívánok a Grand Tours munkatársainak és a Fórumtársaknak!
Nagy Tünde Dátum: 2015-12-21 12:53:53
Vargáné Rubinszki Mária írta ekkor: 2015-12-21 06:59:48
Grand Tours minden munkatársának Boldog Ünnepeket és sikerekben gazdag Új évet kívánunk! Kedves Fórumozók! Boldog Karácsonyt Mindenkinek! smile
Köszönjük szépen! Viszont kívánunk minden jót és örömteli készülődést! :)
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2015-12-21 06:59:48
Grand Tours minden munkatársának Boldog Ünnepeket és sikerekben gazdag Új évet kívánunk! Kedves Fórumozók! Boldog Karácsonyt Mindenkinek! smile